reklama
reklama
9. 6. 2015 | poslední aktualizace: 9. 6. 2015  14:46

Glyn Evans jmenován ředitelem společnosti Tétris v České republice, Manuel Pérez Cascajares rozšiřuje její tým

V návaznosti na úspěchy posledních dvou let a výrazný nárůst tržního podílu nyní společnost Tétris v České republice restrukturalizuje a rozšiřuje svůj tým. Glyn Evans jmenován ředitelem a tým společnosti rozšiřuje také Manuel Pérez Cascajares.
-rkp
Glyn Evans, ředitel společnosti Tétris v České republice
Glyn Evans, ředitel společnosti Tétris v České republice
autor: archiv

Glyn Evans byl jmenován ředitelem společnosti Tétris v České republice. Bude zodpovědný za rozvoj obchodních aktivit a služeb společnosti Tétris, jež by měla v roce 2015 dále významně posilovat. Zároveň bude mít na starosti finanční a provozní řízení společnosti a rozvíjení vztahů s klienty. Zároveň se bude i nadále věnovat svým povinnostem vedoucího oddělení projektového řízení a poradenství ve stavebnictví pro region CEE v realitní poradenské společnosti JLL.

Do JLL nastoupil v roce 2011 po sloučení s King Sturge. Má více než 10 let zkušeností s projektovým managementem v různých zemích střední a východní Evropy. Je také členem sdružení RICS Česká republika a v loňském roce získal akreditaci „LEED Accredited Professional“.

Vystudoval Leeds Metropolitan University v Anglii, kde v roce 2000 získal bakalářský titul. Mezi jeho koníčky patří golf a filmy.

 

Manuel Pérez Cascajares, projektový manažer společnosti Tétris v České republiceManuel Pérez Cascajares nastoupil do společnosti Tétris jako projektový manažer. Jeho úkolem je koordinovat práci týmu designérů a realizačního týmu a zastupovat klienta profesionálním a transparentním způsobem tak, aby byly splněny technické předpisy a standardy. Podílí se na architektonických návrzích, kalkulacích nákladů, řízení instalací nábytku a vybavení a koordinaci stěhování společností a předávání projektů. Zároveň také propaguje značku Tétris na českém trhu.

Manuel má 6 let zkušeností s projektovým managementem. V minulosti se podílel na mnoha interiérových přestavbách a projektech v České republice i na Slovensku. Podílel se například na náročných a zajímavých projektech, jako jsou interiéry Beckiland, rádia XEW či přestavby několika privátních staveb.

Vystudoval fakultu architektury na univerzitě Universidad Anahuac v Mexico City. Mluví španělsky, česky a anglicky. Má rád cestování, tenis a lyžování.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama