reklama
reklama
18. 5. 2015 | poslední aktualizace: 18. 5. 2015  08:00

Tomáš Rychetský jednatelem společnosti EKOLAMP

Vrcholový management společnosti EKOLAMP posiluje. Tomáš Rychetský je s účinností od 1. června 2015 jmenován jednatelem kolektivního systému EKOLAMP, který zajišťuje zpětný odběr a zpracování osvětlovacích zařízení.
-rkp
Tomáš Rychetský, jednatel společnosti EKOLAMP
Tomáš Rychetský, jednatel společnosti EKOLAMP
autor: archiv

Tomáš Rychetský (38) přebírá funkci po Alexandru Hanouskovi, který bude i nadále ve společnosti zastávat funkci finančního ředitele a zajistí tak kontinuitu získaného know-how. Ve společnosti taktéž nadále zůstává i druhý jednatel Oliver Čelko, přičemž navenek budou jednatelé vystupovat společně. Úkolem Tomáše Rychetského bude zejména strategické směřování společnosti v kontextu nové legislativy a technologických změn na trhu osvětlovacích zařízení.

Tomáš Rychetský na novou pozici přichází z postu obchodního ředitele s odpovědností za segment automotive společnosti AGROTEC, která je součástí koncernu AGROFERT. Během své kariéry zastával řadu manažerských pozic, a to zejména v oblasti automobilového průmyslu. Kromě společnosti AGROTEC působil například ve firmách Fiat či Škoda Holding.

Vystudoval ekonomii na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Mezi jeho koníčky patří cyklistika, příroda, historie, četba a také kynologie – má 1,5ročního dobrmana.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama