reklama
reklama
30. 4. 2015 | poslední aktualizace: 30. 4. 2015  10:48

Tomáš Flajsar jmenován generálním ředitelem pro Českou a Slovenskou republiku společnosti Brammer

Společnost Brammer, evropský distributor průmyslových produktů a služeb potřebných pro údržbu, opravy a generální údržbu, oznámil jmenování Tomáše Flajsara generálním ředitelem pro Českou a Slovenskou republiku. Tomáš Flajsar nahradil Ladislava Buriana, který zastával funkci generálního ředitele od roku 2010 a v současné době se vydal vstříc novým výzvám.
-rkp
Tomáš Flajsar, generální ředitel pro Českou a Slovenskou republiku společnosti Brammer
Tomáš Flajsar, generální ředitel pro Českou a Slovenskou republiku společnosti Brammer
autor: archiv

Tomáš Flajsar (39) má více než 10-ti leté zkušenosti ve vrcholových pozicích se řízením rozvoje podnikání, vedením firmy, obchodem, nákupem a logistikou ve strojírenském průmyslu a to se zaměřením zejména na vakuové zařízení, automobilový a železniční trh.

Před nástupem do společnosti Brammer začínal na pozici vedoucího nákupu, později zastával pozici krajského ředitele a provozního/generálního ředitele ve společnosti Edwards Vacuums – vakuová strojírenská společnost, která je součástí společnosti Atlas Copco. Další významné vedoucí pozice zastával v Hanáckých železárnách a pérovnách (2004-2009), které jsou součástí Moravia Steel a v Oděvním podniku (1998-2003) v Prostějově.

Tomáš Flajsar studoval na Vysokém učení technickém v Brně (VUT) a je zároveň držitelem Executive MBA titulu, který získal na University of Pittsburgh.

Jeho největším koníčkem se stala házená, které se aktivně věnoval 34 let, a které se i nadále věnuje a to jak aktivně, tak také jako trenér žáků. K dalším jeho koníčkům patří míčové sporty, ale i lyžování a badminton, stejně tak jako čtení a sledování filmů. Kromě rodilé češtiny hovoří plynně anglicky. Je ženatý a má tři děti.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama