reklama
reklama
23. 4. 2015 | poslední aktualizace: 23. 4. 2015  08:00

Marcela Suchánková povede HR ČSOB

Marcela Suchánková se od prvního května stává výkonnou ředitelkou HR v ČSOB. Do této funkce přichází z pozice generální ředitelky ČSOB Penzijní společnosti, kterou zastávala od dubna minulého roku. Dočasně pověřený řízením ČSOB PS bude Roman Fink, který je zároveň finančním ředitelem této společnosti.
-rkp
Čtěte více o: personálie | HR | ředitel | ČSOB
Marcela Suchánková, výkonná ředitelka HR v ČSOB
Marcela Suchánková, výkonná ředitelka HR v ČSOB
autor: archiv

Marcela Suchánková (44) před nástupem do ČSOB (1997) pracovala v agentuře Ewing Public Relations. V letech 1997 až 1999 byla zodpovědná za interní komunikaci ČSOB. Od roku 1999 se pohybovala v oblasti retailové klientely, podílela se na tvorbě strategie a vývoje produktů. Vedla několik bankovních projektů, byla u zrodu přímého marketingu a od roku 2010 působila jako manažerka útvaru Orientace na klienta. Poté vedla v bance útvar Spoření a investice. V lednu 2013 nastoupila jako obchodní ředitelka do ČSOB Penzijní společnosti a zároveň se stala členkou představenstva.

Vystudovala Vysokou školu ekonomickou, fakultu informatiky a statistiky, obor informační management a získala také titul MBA na US Business School Praha.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama