reklama
reklama
3. 4. 2015 | poslední aktualizace: 3. 4. 2015  08:30

Jan Frühwirt vede ve společnosti ŠkoFIN tým fleetového prodeje

Vedoucím fleetového oddělení společnosti ŠkoFIN se od dubna 2015 stal Jan Frühwirt. Ve své nové pozici se bude soustředit zejména na prodej produktů a služeb fleetovým zákazníkům ŠkoFINu a na optimalizaci procesů ve fleetovém obchodu. Frühwirt do ŠkoFINu přechází z pozice Business development manager ve společnosti Telefónica O2 Czech Republic.
-rkp
Jan Frühwirt, vedoucí  fleetového prodeje ve společnosti ŠkoFIN
Jan Frühwirt, vedoucí fleetového prodeje ve společnosti ŠkoFIN
autor: archiv

Jan Frühwirt má desetiletou zkušenost s managementem v oblasti komunikačních a informačních technologií. V letech 2005 až 2013 působil ve společnosti Telefónica O2, kde vedl tým prodeje korporátním zákazníkům, následně budoval specializovaný obchodní tým zaměřený na prodej M2M řešení a v posledním roce rovněž budoval novou ICT obchodní jednotku v rámci společnosti Telefónica Slovensko. Předtím působil také v Českém Telecomu nebo v konzultantské společnosti Gabal Analysis & Consulting.

Jan Frühwirt je absolventem Univerzity Karlovy, kde v roce 2002 získal doktorát v oboru Veřejná a sociální politika. Vedle toho absolvoval též studijní pobyt na univerzitě v Kostnici v oboru Sociologie. Hovoří plynně anglicky a německy, domluví se ale i rusky a španělsky.

Mezi jeho zájmy patří vedle cizích jazyků, sportu, cestování, také hudba, hra na kytaru a mobilní technologie.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama