reklama
reklama
2. 4. 2015 | poslední aktualizace: 2. 4. 2015  11:17

Tomáš Kučera a David Arzt ve vedení Netretail Holding (MALL.CZ)

Netretail Holding, mateřská společnost MALL.CZ, získal dvě nové posily do svého managementu. Na pozici obchodního ředitele nastoupil Tomáš Kučera, za marketing bude nově zodpovídat David Arzt.
-rkp
Siluety - ilustrace.
Siluety - ilustrace.
autor: Shutterstock

„Jak Tomáš, tak David jsou profesionálové s dlouholetou praxí, kteří okamžitě zapadli do týmu a kteří se nebojí výzev. Jsem přesvědčený, že oba dokáží posunout naši společnost o notný kus dál,” komentuje nové posily výkonný ředitel Netretail Holding Vít Endler.

 

Tomáš Kučera, obchodní ředitel Netretail Holding (MALL.CZ)Tomáš Kučera (48) do MALLu přichází po 9 letech ve společnosti Electroworld, kde v posledních 6 letech působil na pozici obchodního šéfa IT segmentu pro Česko a Slovensko. Jeho hlavním úkolem v MALLu bude udržení dvouciferného růstu obratu. Ve spolupráci s klíčovými značkami na trhu bude chtít vyprofilovat jednotlivé obory tak, aby zákazníkům poskytli plně komfortní nákupní prostředí na úrovni specialistů v daném oboru.

 

David Arzt, marketingový ředitel Netretail Holding (MALL.CZ)David Arzt (36) nastupuje do Netretail Holdingu na pozici marketingového ředitele. Za sebou má 10 let v mezinárodních marketingových pozicích u předních výrobců mobilních telefonů (Motorola, Samsung, Huawei) a řízení marketing operations v AAA Auto. Jeho ambicí je, aby se MALL stal zákazníky preferovaným (love)brandem a nejoblíbenější destinací pro online nákupy na všech trzích. V oblasti digitálního marketingu chce i nadále využívat nejmodernějších prostředků pro co nejefektivnější návratnost vynaložených nákladů.

 

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama