reklama
reklama
18. 3. 2015 | poslední aktualizace: 18. 3. 2015  10:34

Daniel Gašparovič šéfem společnosti OSPAP pro Slovensko, člena skupiny PaperlinX

Po lednovém návratu společnosti Ospap na slovenský trh byl novým Country Managerem divize Paper jmenován Daniel Gašparovič. Jeho předposledním působištěm byla Bratislavská papierenská spoločnosť, kterou v letech 2012/2013 odkoupil Europapier Slovensko od skupiny Paperlinx.
-rkp
Čtěte více o: personálie | papírny | Slovensko
Daniel Gašparovič, Country Manager divize Paper společnosti OSPAP pro Slovensko, člena skupiny PaperlinX
Daniel Gašparovič, Country Manager divize Paper společnosti OSPAP pro Slovensko, člena skupiny PaperlinX
autor: archiv

Daniel Gašparovič (44) a jeho slovenský tým mají za úkol razantně penetrovat slovenský trh a naplnit ambiciózní cíle, které si společnost ve své růstové strategii stanovila. Smyslem opětovného vstupu je penetrovat historicky, kulturně i jazykově blízký trh, na kterém OSPAP v minulosti působil. Společnost chce s novým týmem dosáhnout odpovídající tržní pozice a postavení, které jí, s inovacemi a podporou, jenž přináší, náleží.

Daniel Gašparovič svoji profesní dráhu započal ve VSŽ Košice, kde působil na různých manažerských pozicích. Poté 16 let působil ve společnosti Bratislavská papierenská spoločnosť (BPS), která byla poslední dva roky součástí společnosti Europapier Slovensko (ES). V dresu BPS byl prvních osm let odpovědný za pobočku v Prešově. V letech 2006-2012 z pozice Key Account Manager Commercial Printing pečoval o největší slovenské a mezinárodní klienty. Zmíněné poslední dva roky měl pod hlavičkou ES stejné kompetence. Od ledna 2015 je znovu součástí OSPAP týmu, a to na pozici Country Managera pro Slovensko s odpovědností za divizi Paper. Po 2leté odmlce tak mohou slovenští zákazníci opět využít sortiment divize Paper, kterou pan Gašparovič nově zastřešuje.

Daniel Gašparovič vystudoval Strojnícku fakultu SVŠT v Bratislavě, odbor Konštrukcia strojov.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama