reklama
reklama
9. 2. 2015 | poslední aktualizace: 9. 2. 2015  17:45

Michal Navrátil a Libor Chyška rozšiřují management společnosti P3 v ČR

Společnost P3, vlastník, developer a správce evropských průmyslových nemovitostí, posiluje oddělení property a asset managementu pro Českou republiku. Michal Navrátil se stal senior asset managerem. Do jeho týmu nově nastoupil také Libor Chyška. Společně se budou starat o budovy a parky z českého portfolia P3 Logistic Parks.
-rkp-
Siluety - ilustrace.
Siluety - ilustrace.
autor: Shutterstock

Rozvoj týmu je v souladu s expanzí společnosti – P3 před nedávnem koupila v České republice dalších 11 logistických parků s 58 budovami a přilehlými pozemky s možností výstavby dalších 125 000 m2 průmyslových nemovitostí.

 

 

Michal Navrátil, senior asset manager společnosti P3 v ČRMichal Navrátil (33) vystudoval obor Podnikání a řízení ve stavebnictví na ČVUT v Praze. Po ukončení studií působil v oblasti projektového managementu ve společnostech International Automotive Associates a Subterra. Na realitním trhu sbíral zkušenosti ve společnostech Orco Prague a Knight Frank. Více než rok také pracoval v rámci mise ISAF (International Security Assistance Force) pod vedením NATO jako člen provinčního rekonstrukčního týmu v Afghánistánu. Michal Navrátil je ženatý, mluví anglicky a ve volném čase rád cestuje nebo aktivně sportuje.

 

Libor Chyška, property manager společnosti P3 v ČRLibor Chyška (46) se stal novým property managerem P3. Po studiích na Karlově univerzitě a NVI (National Institute for Education) působil ve společnosti AVIA, kde získal zkušenosti jako facility & property manager, a v Hypoteční bance. Libor Chyška hovoří anglicky a částečně rusky. Ve volném čase se věnuje rodině, má rád adrenalinové sporty a zajímá se o design.

 

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama