reklama
reklama
9. 2. 2015 | poslední aktualizace: 9. 2. 2015  11:10

Andrej Slivka na pozici Content Managera týmu ANNONCE

Od začátku února se stal novou posilou společnosti ANNONCE Andrej Slivka. Díky svým předchozím pracovním zkušenostem získal v této společnosti, která vydává celostátní inzertní noviny a provozuje portál Annonce.cz, post obsahového manažera.
-rkp-
Čtěte více o: personálie | manažer | inzerce | inzerát | Annonce | tisk
Andrej Slivka, Content Manager společnosti ANNONCE
Andrej Slivka, Content Manager společnosti ANNONCE
autor: archiv

Andrej Slivka (26) bude mít na starosti zejména tvorbu obsahu pro sociální sítě, blog a copywriting textů pro vnitřní i vnější firemní komunikaci.

Do ANNONCE přestupuje po roce a půl v PR agentuře ADison. Kde působil na pozici PR & Social Executive a do jeho kompetencí spadaly media relations a sociální sítě, které spravoval například pro společnosti Pivovar Litovel, Výstaviště Floria či právě ANNONCI. Ta bude s agenturou ADison spolupracovat i nadále, a to především v oblasti vztahů s médii. Andrej Slivka staví svou profesní kariéru i na předchozích pracovních zkušenostech, především ve slovinské společnosti EQUA, kde více než rok zastával pozici marketingového asistenta pro český a později i slovenský trh. Zkušenosti pro svůj obor získal i během své novinářské praxe a vysokoškolského studia žurnalistiky v Brně.

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama