reklama
reklama
2. 2. 2015 | poslední aktualizace: 2. 2. 2015  09:50

Václav Trávník, Milan März, Jaroslav Vaněk a Martin Böhm ve vedení společnosti OKIN FACILITY

Společnost OKIN FACILITY, poskytovatel integrovaného facility managementu ve střední a východní Evropě, oznamuje změny ve vedení. Václav Trávník, který byl dosud výkonným ředitelem českého zastoupení, bude nově zodpovídat za všechny pobočky v zemích, ve kterých divize působí (Česká republika, Slovensko, Ukrajina, Bulharsko, Rumunsko a Polsko). Na pozice regionálních ředitelů nastupují Milan März a Jaroslav Vaněk. Dalším členem manažerského týmu je Martin Böhm, který byl jmenován ředitelem produktové linie.
Siluety - ilustrace.
Siluety - ilustrace.
autor: Shutterstock

Cílem nové organizační struktury je maximální orientace na zákazníka a jednotná forma řízení všech poboček ve všech zemích.

 

Václav Trávník, chce přispět k tomu, aby se OKIN FACILITY profilovala jako firma s vyspělým technickým know-how v oblasti revizí. Revizní služby bude nově poskytovat společnostem, jako jsou ocelárny Vítkovice Steel, ABB nebo Fatra. Divize získala také kontrakty na provozování technické správy pro Slovenskou sporiteľňu na Slovensku a švýcarskou banku Credit Suisse v Polsku.

 

Jaroslav Vaněk, který v divizi působí od roku 2011, přichází z pozice Business Unit Managera pro komerční budovy. Na pozici ředitele pro region Čechy bude zodpovědný za dodávku služeb a obchodní rozvoj v Čechách.

 

Milan März v OKIN FACILITY pracoval od roku 2006 na několika pozicích, naposledy jako Business Unit Manager pro síťové klienty. Nyní se stává ředitelem regionu Morava a Slovensko. Bude jednatelem slovenské pobočky OKIN FACILITY SK a současně bude mít na starosti i moravský region.

 

Martin Böhm dosud zastával funkci projektového manažera. Na nové pozici bude zodpovědný za řízení tzv. Product Units, které poskytují služby mobilní údržby, revizí, energetiky a bezpečnosti. K jeho dalším úkolům patří vývoj a implementace nových efektivních prvků řízení v oblasti facility managementu.

 

Autoři:
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama