reklama
reklama
15. 1. 2015 | poslední aktualizace: 15. 1. 2015  18:25

Petr Kopřiva obchodním ředitelem přímé distribuce ING Pojišťovny

Obchodním ředitelem přímé distribuce v ING Pojišťovně ČR se stal Petr Kopřiva. Do funkce nastoupil na začátku ledna a bude zodpovědný především za obchodní výsledky a rozvoj kanálu přímé distribuce.
-rkp-
Petr Kopřiva, obchodní ředitel přímé distribuce ING Pojišťovny
Petr Kopřiva, obchodní ředitel přímé distribuce ING Pojišťovny
autor: archiv

Petr Kopřiva (39) do ING přišel z Komerční banky, ve které pracoval 12 let, a opustil ji na postu manažera přímých kanálů a direkt marketingu.

Své zkušenosti začal sbírat již při studiu vysoké školy v IT jako programátor. Záhy se od programování přesunul k analýze, projektovému řízení a konzultacím. Rovněž se angažoval v žurnalistice a v průběhu postgraduálního studia učil na dvou vysokých školách. Před nástupem do KB také realizoval několik projektů v australském Sydney. Mezi úspěšné projekty, o které se zasadil v Komerční bance, patří nové internetové bankovnictví, mobilní bankovnictví, druhé telefonní centrum či prodej vybraných bankovních produktů online.

Mezi koníčky Petra Kopřivy patří squash, volejbal a zdolávání dlouhých běžeckých tratí. Má rád víno, včetně toho, které sám vypěstoval a vyrobil.

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama