reklama
reklama
8. 1. 2015 | poslední aktualizace: 8. 1. 2015  19:10

Karolina Šrámková bude pečovat o zaměstnance Air Bank

Novou ředitelkou oddělení Péče o zaměstnance a členkou nejvyššího vedení Air Bank se od 1. ledna 2015 stala Karolina Šrámková. Se svým týmem se bude soustředit především na další posilování firemní kultury, podporu zaměstnanců a jejich rozvoj.
-rkp-
Karolina Šrámková, ředitelka oddělení Péče o zaměstnance a členka nejvyššího vedení Air Bank
Karolina Šrámková, ředitelka oddělení Péče o zaměstnance a členka nejvyššího vedení Air Bank
autor: RADOVAN SUBIN

Karolina Šrámková (32) pracuje v Air Bank už více než pět let, patří tak mezi její vůbec první zaměstnance. Dosud v bance vedla tým marketingové komunikace. Velmi úzce však spolupracovala na celé řadě aktivit spojených s péčí o zaměstnance, včetně vytváření firemních hodnot a jejich uplatňování dovnitř i navenek.

Celkově se už v bankovnictví pohybuje přes deset let, v marketingu ještě o dva roky déle. Před příchodem do Air Bank strávila pět let v GE Money Bank prací na lokálních i globálních marketingových kampaních. Na marketingovou komunikaci a multimédia zaměřila i své studium na Univerzitě Tomáši Bati ve Zlíně. Mluví plynně anglicky.

Karolina Šrámková je svobodná. O příběhy úspěšných značek se zajímá i ve volném čase. Mezi její další záliby patří moderní architektura a Skandinávie.

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama