reklama
reklama
20. 11. 2014 | poslední aktualizace: 20. 11. 2014  09:15

Ronjey Banerjjee ředitelem ArcelorMittal Engineering Products Ostrava, Zdeněk Fluxa odešel do důchodu

Vedení dceřiné společnosti huti ArcelorMittal Ostrava, závodu ArcelorMittal Engineering Products Ostrava (AMEPO), se od října změnilo. Novým ředitelem se stal Ronjey Banerjjee. Nahradil v této funkci Zdeňka Fluxu, který odešel do důchodu.
-rkp-
Ronjey Banerjjee, ředitel ArcelorMittal Engineering Products Ostrava
Ronjey Banerjjee, ředitel ArcelorMittal Engineering Products Ostrava
autor: archiv

Ronjey Banerjjee (33) nastoupil do ArcelorMittal Ostrava už v září 2004 jako specialista v oblasti technického rozvoje do oddělení Technického rozvoje a ekologie. O čtyři roky později, v říjnu 2008, se stal vedoucím oddělení Řízení projektů na úseku investic. V květnu roku 2010 přešel do Polska, kde měl na starosti ekonomický útvar divize BD East skupiny ArcelorMittal. Letos na začátku srpna se stal jednatelem ArcelorMittal Engineering Products Ostrava a 3. října byl jmenován ředitelem společnosti.

Ronjey Banerjjee se narodil v indické Kalkatě. Je držitelem bakalářského titulu z univerzity Dr. B. R. Ambedkara v Indii v oboru strojírenská výroba a magisterského titulu z univerzity ve Warwicku (Velká Británie) v oboru management ve strojírenství. Je členem londýnského Institutu strojírenství a technologie.

 

 

Ronjey Banerjjee převzal vedení podniku po Zdeňku Fluxovi, který byl v čele společnosti od dubna roku 2011. Ten po dvanácti letech působení v huti nyní odešel do důchodu.

Zdeněk Fluxa zahájil kariéru v dnešní ArcelorMittal v roce 2002 jako vedoucí údržby ve společnosti Válcovny plechu BESS s.r.o., tehdy dceřiné společnosti ArcelorMittal Frýdek-Místek. Po roce se stal jejím ředitelem a v této funkci pracoval až do roku 2010. Poté byl krátkodobě technickým zástupcem ředitele v tehdejší společnosti ArcelorMittal Technotron a v roce 2011 nastoupil do ArcelorMittal Engineering Products Ostrava na místo výrobně-technického ředitele. V dubnu téhož roku byl jmenován ředitelem společnosti, kde setrval až do října 2014.

 

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama