reklama
reklama
13. 11. 2014 | poslední aktualizace: 13. 11. 2014  09:03

Pavel Dvořáček, Vladimír Darebník a Pavel Mucha v nově zvoleném prezidiu Unie výrobců a dovozců lihovin

V pátek 7. listopadu se konala valná hromada Unie výrobců a dovozců lihovin v Karlových Varech. Dle avizovaného ukončení působení současného presidenta UVDL Petra Pavlíka v pozici generálního ředitele společnosti STOCK Plzeň - Božkov, ke konci roku 2014, byla na programu jednání volba nového presidia UVDL.
-rkp-
Pavel Dvořáček, prezident Unie výrobců a dovozců lihovin
Pavel Dvořáček, prezident Unie výrobců a dovozců lihovin
autor: archiv

Novým presidentem UVDL byl všemi hlasy zvolen dosavadní vicepresident a generální ředitel společnosti RUDOLF JELÍNEK Pavel Dvořáček. Vicepresidenty se stali Vladimír Darebník – výkonný ředitel společnosti Jan Becher – Karlovarská Becherovka se zaměřením na agendu zodpovědné konzumace lihovin (Forum „Pij s rozumem“) a Pavel Mucha – současný finanční ředitel společnosti STOCK Plzeň – Božkov.

 

UVDL bude nadále partnerem a odborným garantem při tvorbě nové legislativy v ČR po předchozí metanolové aféře v České republice. Role UVDL a její kroky budou konzistentní a nadále směřovat k eliminaci černého trhu s lihovinami u nás. Členové UVDL jenž představují 85% současného legálního trhu s alkoholem, upozornili na systémovou chybu v zákonu o spotřební dani, který byl v pátek odsouhlasen Poslaneckou sněmovnou Parlamentu České republiky.

 

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama