reklama
reklama
4. 11. 2014 | poslední aktualizace: 4. 11. 2014  14:23

Radka Cilečková, Martin Lukavec, Ilona Ročková rozšiřují tým správy nemovitostí C&W

Do oddělení správy nemovitostí ve společnosti Cushman & Wakefield nastoupili Radka Cilečková, Martin Lukavec a Ilona Ročková. Firma sestavila tým v souvislosti se získáním nové zakázky v obchodním centru Quadrio v Praze.
-rkp-
Siluety - ilustrace.
Siluety - ilustrace.
autor: Shutterstock

Společnost Cushman & Wakefield je soukromým poskytovatelem služeb v oblasti komerčních nemovitostí. Je také poradenskou firmou, která zastupuje klienty ve všech fázích pronájmu nemovitostí a investic.

 

Radka Cilečková, manažerka centra Quadrio, oddělení správy nemovitostí v Cushman & WakefieldRadka Cilečková nastupuje na pozici manažerky centra Quadrio. Radka Cilečková v uplynulých letech pracovala jako manažerka ve firmě AB Facility a v České spořitelně. Do Cushman & Wakefield se vrací po třech letech, dříve zde působila v oddělení pronájmu maloochodních ploch (2009 – 2011). Mezi její záliby patří historie, literatura a rekreační sporty.

 

 

Martin Lukavec, technický manažer centra Quadrio, oddělení správy nemovitostí v Cushman & WakefieldMartin Lukavec nastupuje na pozici technického manažera centra Quadrio.  Ve firmě Cushman & Wakefield pracuje od roku 2011, doposud jako správce objektu Rádia Svobodná Evropa. Předtím dlouhodobě působil v zahraničí v oblasti stavebnictví a developmentu - jako projektový manažer ve stavební firmě Boon Edam v Irsku a jako manažer přípravy staveb pro developerskou společnost FS Developments v Dublinu. Martin Lukavec má rád literaturu, hudbu a cyklistiku.

 

Ilona Ročková, týmová asistentka oddělení správy nemovitostí v Cushman & WakefieldIlona Ročková se stala týmovou asistentkou. Dříve pracovala v oblasti médií jako administrativní koordinátorka pro společnost KPS Media a EU SPORT. Mezi její zájmy patří četba, historie, umění a film.

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama