reklama
reklama
29. 10. 2014 | poslední aktualizace: 29. 10. 2014  15:02

Radka Dzian povede HR/Office ve společnosti PHC

Harmonizaci oblasti lidských zdrojů v celé obchodní skupině společnosti Pears Health Cyber (PHC) bude mít od 1. listopadu 2014 v na starosti Radka Dzian. Obsadí pozici Head of HR/Office a stane se prvním lídrem pro tuto oblast ve společnosti.
-rkp-
Radka Dzian, ředitelka HR/Office ve společnosti Pears Health Cyber
Radka Dzian, ředitelka HR/Office ve společnosti Pears Health Cyber
autor: archiv

Radka Dzian není ve společnosti Pears Health Cyber nováčkem, pracuje zde od roku 2006 na různých pozicích. HR se věnuje od loňského června, nyní je jejím úkolem nastavit standardy a procesy v oblasti HR jednotné pro všechny obchodní skupiny společnosti včetně centrály, především kompetenční modely, které budou základem řízeného rozvoje zaměstnanců celé skupiny PHC.

Česká společnost Pears Health Cyber už téměř 15 let podniká v oblasti komunikace ve farmacii a zdravotnictví. Je aktivní v online lékárenském byznysu a distribuci lékárenských produktů s vysokou přidanou hodnotou pro pacienty. Aktivně vytváří pacientské a edukační programy, její doménou je digitální komunikace a marketing v oblasti farmacie. Z pohledu klientů operuje společnost po celé Evropě včetně Ruska, z hlediska dodavatelů včetně Austrálie.

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama