reklama
reklama
22. 10. 2014 | poslední aktualizace: 22. 10. 2014  14:30

Martin Hrdý je novým senior manažerem v oddělení auditorských služeb PwC ČR

Martin Hrdý byl s platností od října 2014 povýšen do funkce senior manažera v oddělení auditorských služeb poradenské společnosti PwC Česká republika. Dlouhodobě se věnuje zejména pojišťovnám a společnostem ze souvisejících odvětví. Specializuje se jak na auditorské, tak i na poradenské služby.
-rkp-
Čtěte více o: personálie | poradenství | audit | daně | PwC
Martin Hrdý, senior manažer v oddělení auditorských služeb PwC ČR
Martin Hrdý, senior manažer v oddělení auditorských služeb PwC ČR
autor: archiv

Martin Hrdý (36) pracuje v PwC od roku 2004. Předtím působil mimo jiné na Ministerstvu financí ČR.

Poradenské a auditorské služby pro sektor pojišťoven patří mezi významnou součást portfolia služeb PwC. Pojišťovny nyní čelí řadě regulatorních změn na lokální i globální úrovni a boj finančního sektoru o důvěru klientů a investorů je těžší než kdy předtím. Těší mě, že v něm budu moci být pojišťovnám nápomocen,“ říká Martin Hrdý.

Vystudoval ekonomii na Institutu ekonomických studií Fakulty sociálních věd University Karlovy v Praze, kde v průběhu doktorského studia rovněž několik let přednášel. Je členem Mezinárodní asociace certifikovaných účetních (ACCA) a auditorem registrovaným v Komoře auditorů České republiky.

Martin Hrdý je ženatý a má dvouletou dceru. Volný čas tráví s rodinou, nejčastěji cestováním nebo při sportu (cyklistika, plavání nebo badminton). Je také milovníkem dobrého jídla a pití.

 

 

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama