reklama
reklama
21. 10. 2014 | poslední aktualizace: 21. 10. 2014  14:46

Jan Žůrek jmenován členem Rady vlády pro udržitelný rozvoj

Řídící partner poradenské společnosti KPMG Česká republika Jan Žůrek byl jmenován členem Rady vlády pro udržitelný rozvoj (RVUR). Zastupuje v ní Českou podnikatelskou radu pro udržitelný rozvoj, jíž je KPMG Česká republika zakládajícím členem.
-rkp-
Jan Žůrek, člen Rady vlády pro udržitelný rozvoj
Jan Žůrek, člen Rady vlády pro udržitelný rozvoj
autor: archiv

Jan Žůrek ve své nové funkci plánuje činnost RVUR podpořit svými bohatými byznys ovými zkušenostmi získanými díky dlouholetému působení v jedné z předních poradenských společností v České republice. Zužitkovat chce také své zkušenosti s odpovědným podnikáním, které je nedílnou součástí obchodní strategie KPMG.

Rada vlády pro udržitelný rozvoj

Radě vlády pro udržitelný rozvoj předsedá premiér České republiky Bohuslav Sobotka. Složení rady reprezentuje veškeré oblasti české společnosti. Do práce osmi výborů rady jsou dále zapojeni experti i strategicky uvažující zástupci věcných oblastí. Rada je stálým poradním, iniciačním a koordinačním orgánem vlády pro oblast udržitelného rozvoje a strategického řízení. Zabývá se též přípravou Strategického rámce udržitelného rozvoje, podporuje uplatnění principů udržitelného rozvoje v činnosti jednotlivých resortů a územních samosprávných celků, podporuje veřejnou diskusi týkající se udržitelného rozvoje a koordinuje zpřístupňování informací v této oblasti.  

 

Česká rada pro udržitelný rozvoj

Sdružuje společnosti i jednotlivce, kteří se snaží vytvořit podmínky pro udržitelnou budoucnost pro podnikání, společnost a životní prostředí. Jejím cílem je zprostředkovávat aktivní roli podnikatelské sféry na udržitelném růstu české společnosti. Ve spolupráci se Světovou podnikatelskou radou pro udržitelný rozvoj umožňuje přístup k záměrům, novým trendům, programům a jejich výstupům a případně s nimi propojuje národní programy a projekty.

 

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama