reklama
reklama
14. 10. 2014 | poslední aktualizace: 14. 10. 2014  14:59

Martin Baláž, Pavel Kruml, Daniel Handlíř posilují tým společnosti Prologis v regionu CEE

Společnost Prologis, působící v oblasti průmyslových nemovitostí, oznámila, že jmenovala Martina Baláže, Pavla Krumla a Daniela Handlíře do významných pozic v rámci své působnosti v České republice a na Slovensku.
-rkp-
Siluety - ilustrace.
Siluety - ilustrace.
autor: Shutterstock

Jsem velmi rád, že mohu přivítat Martina, Pavla a Daniela do našeho týmu pracujícího na portfoliu v regionu CEE, které se letos značně rozšířilo,“ řekl Ben Bannatyne, Prologis Managing Director pro střední a východní Evropu, „během roku 2014 jsme nakoupili nové nemovitosti o rozloze 340 000 metrů čtverečních a postavili nové projekty o rozloze 92 000 metrů čtverečních. Nově jmenovaní se připojí k našemu silnému, zkušenému a schopnému CEE týmu a pomohou nám, abychom i nadále při růstu společnosti dokázali našim zákazníkům zajistit nejvyšší standard služeb.

 

Martin Baláž, Senior Leasing & Development Manager pro Českou republiku a Slovensko společnosti PrologisMartin Baláž byl jmenován na pozici Senior Leasing & Development Manager pro Českou republiku a Slovensko. Bude zodpovědný za nájemní aktivity a výstavbu v České republice a na Slovensku.

Do společnosti Prologis přichází ze společnosti Cushman & Wakefield, kde byl Associate Partner a zastával pozici vedoucího oddělení pro průmyslové a maloobchodní sklady na Slovensku a vedoucího průmyslového oddělení v České republice.

Martin Baláž získal titul MBA v oboru Construction and Real Estate na univerzitě College of Estate Management in Reading ve Velké Británii.

 

Pavel Kruml, Senior Property Manager pro Českou republiku společnosti PrologisPavel Kruml bude zastávat pozici Senior Property Manager pro Českou republiku. Bude zodpovědný za správu nemovitostí, péči o zákazníky a další související úkoly na českém trhu.

Posledních osm let strávil ve společnosti JLL (Česká republika), kde jako Associate Director pracoval na pozici Property Manager a vedoucí průmyslového oddělení. Byl zodpovědný za řízení týmu, který spravuje obchodní a logistické parky. Předtím strávil tři roky ve společnosti Ahold jako Asset Manager pro Českou republiku, kde měl na starosti nemovitosti.

 

Daniel Handlíř, Project Coordinator pro Českou republiku společnosti PrologisDaniel Handlíř obsadil pozici Project Coordinator pro Českou republiku a bude podporovat týmy pro řízení výstavby, včetně nejrůznějších projektů na míru klientům společnosti v České republice a Slovensku.

Přichází do společnosti Prologis s více než deseti lety zkušeností s řízením projektů v nejrůznějších společnostech po celém světě. Vysokoškolský inženýr s titulem z  Českého vysokého učení technického dříve pracoval jako projektový manager pro developerskou a investiční společnost Neopower a jako projektový manažer v developerské skupině BTG Holding. 

 

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama