reklama
reklama
1. 10. 2014 | poslední aktualizace: 24. 10. 2014  02:17

Jan Molnár rozšiřuje obchodní tým společnosti EDITEL CZ

Mezinárodní skupina EDITEL, lídr v oblasti elektronické výměny dokumentů (EDI), rozšiřuje český obchodní tým. Od 1. září reprezentuje EDITEL CZ Jan Molnár.
ICT Revue
Čtěte více o: personálie | obchod | tým | ICT | IT
Jan Molnár, obchodní tým společnosti EDITEL CZ
Jan Molnár, obchodní tým společnosti EDITEL CZ
autor: archiv

Jan Molnár působil 15 let v české společnosti Activa, která dlouhodobě zaujímá vedoucí pozici v oboru prodeje kancelářských potřeb. Svou kariéru zde startoval na pozici obchodního zástupce specializujícího se především na dodávky do řetězce MAKRO/METRO Cash & Carry a postupně se vypracoval na pozici zástupce vedoucího oddělení dodávek do všech řetězců.

Vladimíra Binderová z marketingu Unicornu do Editel CZ - čtěte ZDE

Zásadní zkušenosti získal v oboru během několika let, kdy společnost Activa postupně zaváděla EDI komunikaci u svých obchodních partnerů. Znalosti na tomto poli dále prohluboval a od roku 2005 se soustředil především na implementaci a koordinaci EDI projektů. Jeho dlouholeté a praktické zkušenosti s EDI na straně uživatele, jsou pro EDITEL i pro naše zákazníky významným přínosem.

Jan Molnár vidí pro EDITEL na trhu stále velký prostor k expanzi. Jsem přesvědčen, že EDITEL již řadu let patří v oblasti EDI ke klíčovým hráčům na českém trhu. Jeho cílem tedy nebude pouze podpora, rozvoj a péče o stávající zákazníky, ale také maximální snaha získat nové zakázky a obchodní příležitosti a postupně rozšiřovat komunitu EDI uživatelů.

 

Autoři: ICT Revue, -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama