reklama
reklama
23. 9. 2014 | poslední aktualizace: 23. 9. 2014  14:55

Václav Levý jmenován ředitelem Fleet Managementu v Raiffeisen - Leasing, vedení nového obchodního týmu se ujal Jiří Hamza

Raiffeisen - Leasing rozšiřuje spektrum svých služeb o fleet management. Jeho řízení byl pověřen Obchodním manažerem nového týmu byl jmenován Jiří Hamza.
-rkp-
Václav Levý, ředitel Fleet  Managementu v Raiffeisen – Leasing
Václav Levý, ředitel Fleet Managementu v Raiffeisen – Leasing
autor: archiv

Václav Levý (45) patří k  předním odborníkům na fleet management a financování osobních i užitkových vozů formou operativního leasingu. Jeho hlavním úkolem ve skupině Raiffeisen bude vybudovat nové oddělení zaměřené na poskytování operativního full service leasingu a získat významné místo na českém trhu.

Václav Levý má za sebou dvacetiletou praxi na vedoucích pozicích u předních společností. Své první zkušenosti získal ve společnostech Deutsche Leasing ČR a SG Equipment Finance. Dva roky pracoval také jako obchodní ředitel ALD Automotive. V předchozích osmi letech působil jako jednatel a výkonný ředitel v UniCredit Fleet Management, který pod jeho vedením v loňském roce dosáhl rekordních výsledků.

Vystudoval střední průmyslovou školu strojní, během své kariéry absolvoval řadu zahraničních školení, včetně manažerského kurzu pro klíčové zaměstnance UniCredit Leasingu v italské Veroně. Od roku 2006 je členem Výboru pro operativní leasing vozidel při České leasingové a finanční asociaci. Václav Levý hovoří německy a anglicky, ve svém volném čase se věnuje rodině a sportu.

 

Jiří Hamza, nový obchodní manažer týmu Fleet Management v Raiffeisen – Leasing, své působení na leasingovém trhu zahájil před 23 lety, a to ve společnosti Corfin. V roce 1993 nastoupil do skupiny UniCredit Leasing, kde působil na pozici vedoucího obchodního týmu a prokuristy společnosti UniCredit Fleet Management. Zpočátku se věnoval finančnímu leasingu, od roku 2004 leasingu operativnímu.

 

Předcházející informace o Raiffeisen:

Marek Tichý řídí aktivity skupiny Raiffeisen v oblasti fúzí a akvizicí na českém trhu - čtěte ZDE

Nový místopředseda Raiffeisen stavební spořitelny dohlédne i na marketing - čtěte ZDE

Raiffeisen Bank překvapivě vzrostl zisk. Kvůli Ukrajině ale zhoršila výhled na letošek - čtěte ZDE

Raiffeisen cílí na živnostníky - čtěte ZDE

 

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama