reklama
reklama
11. 9. 2014 | poslední aktualizace: 11. 9. 2014  18:40

Daniel Tylinger Hotel Managerem v The Mark Luxury Hotel Prague

Vedení hotelu The Mark Luxury Hotel Prague, člena sdružení nezávislých luxusních hotelů The Leading Hotels of the World, dnes oznámilo jmenování Daniela Tylingera na pozici Hotel Managera s odpovědností za obchodní a marketingové oddělení hotelu.
-rkp-
Daniel Tylinger, Hotel Manager v The Mark Luxury Hotel Prague
Daniel Tylinger, Hotel Manager v The Mark Luxury Hotel Prague
autor: archiv

Daniel Tylinger (37) bude v pozici Hotel Managera odpovědný za chod všech středisek hotelu, zejména obchod a marketing, stejně jako za budování značky „The Mark“.

Daniel Tylinger působil v předních pražských hotelech, kde se z vrchního číšníka v hotelu Atrium vypracoval přes pozice Restaurant & Bar Manager, Event Coordinator a Corporate Sales Manager až na pozici Sales & Marketing Director v hotelech Diplomat a Savoy. V srpnu 2009 nastoupil do hotelu Kempinski Hybernská Prague jako Director of Sales & Marketing. Tuto pozici zastával i po přejmenování hotelu na The Mark v červnu 2014.

Ondřej Koráb novým šéfkuchařem hotelu The Mark Luxury Hotel Prague - čtěte ZDE

Daniel Tylinger absolvoval studijní programy zaměřené na hotelový management na University of Pittsburgh v Londýně a na prestižní Reims Management School ve Francii. Během svého působení na různých pozicích se účastnil řady školení včetně kurzů v oblasti managementu, revenue a prodeje. Kromě rodné češtiny mluví plynule anglicky a dorozumí se německy.

Mezi jeho koníčky patří cestování, golf a sledování filmů.

 

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama