reklama
reklama
7. 8. 2014 | poslední aktualizace: 8. 8. 2014  13:56
LCG chce expandovat na trhu online marketingu, posiluje divizi New Media

Dudnik přichází do LCG New Media, rozvoj divize převzal ředitel Lambert

Společnost LCG rozšiřuje své aktivity na trhu online marketingu. Za rozvoj divize LCG New Media bude nově zodpovědný výkonný ředitel společnosti Vojtěch Lambert. Tým posílí také zkušený web developer a SEO expert Dmitrij Dudnik.
-rkp-
Dmitrij Dudnik, Senior Online Specialist LCG New Media.
Dmitrij Dudnik, Senior Online Specialist LCG New Media.
autor: Robert Tichý

LCG New Media spustí v polovině srpna nový web, s akvizicí nových klientů by měla pomoci také online kampaň.

„Rozhodli jsme se pro expanzi, protože z minulých projektů a aktivit jsme vypozorovali velké příležitosti na trhu online marketingu. Řada firem totiž stále neví, jak tyto aktivity strategicky plánovat a v tom se cítíme velmi silní,“ vysvětlil výkonný ředitel Vojtěch Lambert.

LCG New Media má za poslední dobu za sebou práci například pro Ferring Pharmaceuticals, Iscare, Asus, Česká spořitelna, iShorts, České Energetické Centrum. Aktuální kampaň má za cíl získat další, především větší firmy.

Tým LCG New Media posílí na pozici Senior Online Specialist Dmitrij Dudnik. Specializovat se bude především na web development, SEO a online kampaně. Dudnik má za sebou práci v digitální agentuře Actum, do LCG New Media přišel z agentury Mather Advertures. Tady měl na starosti klienty Vodafone, ČMSS, Direct pojišťovna, České Radiokomunikace nebo Air Bank.

„S Dimitrijem jsme již v minulosti spolupracovali na různých projektech, kde měl na starosti převážně právě vývoj webů a SEO optimalizaci. Naše současná hlubší spolupráce je tak logickým vyústěním a my jsme moc rádi, že jsme náš tým doplnili o poslední zásadní článek, jakým tato expertíza je,“ vysvětlil Lambert.

Předchozí personální změny v LCG

Kromě těchto změn bylo ještě zadáno výběrové řízení na pozici Business Development Manager & Consultant, která by měla být obsazena během srpna.

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama