reklama
reklama
6. 8. 2014 | poslední aktualizace: 6. 8. 2014  15:59

Veronika Kúšiková manažerkou korporátní komunikace společnosti Unilever, Martina Janebová odchází

Novou manažerkou korporátní komunikace společnosti Unilever se od srpna stává Veronika Kúšiková, která bude vystupovat za Českou republiku i Slovensko. Nahrazuje tak dosavadní manažerku Martinu Janebovou, která ve firmě pracovala od roku 2010.
-rkp-
Veronika Kúšiková, manažerka korporátní komunikace společnosti Unilever,
Veronika Kúšiková, manažerka korporátní komunikace společnosti Unilever,
autor: Unilever ČR

Veronika Kúšiková přechází do české centrály ze slovenské pobočky Unileveru, kde nejdříve pracovala v právním oddělení, a posléze měla na starosti korporátní komunikaci a styk s médii. Nově bude mít zodpovědnost za veškeré aktivity spojené s externí komunikací a zároveň bude součástí její práce i chod interní komunikace ve firmě a rozvoj projektu udržitelného rozvoje, kterým se Unilever dlouhodobě zabývá.

 

„Jelikož v Unileveru již několik let pracuji, je pro mě tato funkce nová motivace a zároveň výzva. V první řadě se chci zaměřit na aktivní komunikaci projektu Unilever plán udržitelného rozvoje, který je pro nás klíčový a dlouhodobě se jim snažíme veřejnost informovat a podporovat ji v této oblasti,“ komentuje Veronika Kúšiková.

Veronika pochází ze Slovenska, studovala na Univerzitě Komenského v Bratislavě na Právnické fakultě a mezi její záliby patří cestování, sport a literatura.

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama