reklama
reklama
1. 8. 2014 | poslední aktualizace: 1. 8. 2014  12:47

Petr Kheil povede divizi spotřební elektroniky v Samsung Electronics Czech and Slovak

Ředitelem divize spotřební elektroniky (CE) společnosti Samsung Electronics pro Česko a Slovensko se od 1. srpna stal Petr Kheil, který byl doposud odpovědný za IT divizi a Enterprise Business.
ICT Revue
Petr Kheil, ředitel divize spotřební elektroniky Samsung Electronics Czech and Slovak.
Petr Kheil, ředitel divize spotřební elektroniky Samsung Electronics Czech and Slovak.
autor: archiv

Petr Kheil (35), který je manažerem s mnohaletými zkušenostmi v oblasti informačních technologií, bude mít nově na starosti také spotřební elektroniku.

V posledních dvou letech měl z vedoucí pozice ve společnosti Samsung na starosti prodej a marketing týkající se produktových řad monitorů, tiskáren, notebooků a paměťových médií. Tato odpovědnost mu i nadále zůstává s tím, že právě tyto aktivity jsou nově začleněny do CE divize. Stejně tak zůstává Petr Kheil i v čele Enterprise Business.

V divizi spotřební elektroniky jsou zastoupeny televizory, audio video a dále bílá technika, tedy produkty chlazení, praní, vysavače a mikrovlnné trouby.

 

 

„Spotřební elektronika je jedním z klíčových segmentgů portfolia Samsung Electronics. Mým hlavním cílem je umožnit, aby si co nejvíce uživatelů mohlo vychutnat jedinečné zážitky s inovativními výrobky naší značky,“ říká Petr Kheil.

Před svým příchodem do společnosti Samsung působil Kheil na mnoha manažerských pozicích, například ve společnostech HP, Compaq, Citibank a Siemens.

Kheil je absolventem ČVUT, obor automatizační technika. Dále vystudoval obor počítačů na Technické univerzitě Furtwangen v Německu. Hovoří plynně anglicky a německy.

Má tři děti a jeho zálibou je lyžování, horská cyklistika, tenis, běh, cestování a motocykly značky Harley-Davidson.

 

Předchozí personální změny v Samsing Electronics:

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama