reklama
reklama
10. 3. 2014 | poslední aktualizace: 10. 3. 2014  22:46

Gabriela Kudrnová novou ředitelkou HR a vzdělávání v Partners

Gabriela Kudrnová se stala ředitelkou HR a vzdělávání společnosti Partners Financial Services. Hodlá se nově zaměřit na rozšíření spolupráce s vysokými školami.
-rkp-

Gabriela Kudrnová (30) se na konci roku 2013 stala ředitelkou HR a vzdělávání společnosti Partners Financial Services. Do její kompetence spadají oblast náboru pro distribuční síť Partners, systém vzdělávání poradců a manažerů Partners, kontrolní systém Watch Dog 2.0, vedení Etického výboru a také spolupráce s vysokými školami. Pozice byla nově vytvořena, dříve oddělení patřilo pod úsek Operations, z kterého se z důvodu rozšíření agendy vyčlenilo.

Gabriela Kudrnová působí v Partners od založení společnosti v roce 2007. Až do roku 2010 se věnovala finančnímu poradenství na pozici Team Manager, následně přešla pod centrálu jako projektová manažerka a ředitelka vzdělávání. Svou profesní kariéru zahájila jako asistentka vedení, nejprve ve společnosti Koh-i-noor, pak ve společnosti Fincentrum. K finančnímu poradenství se dostala ve společnosti OVB, kde působila tři roky.

Chcete si přečíst celý článek?
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama