reklama
reklama
28. 7. 2014 | poslední aktualizace: 28. 7. 2014  00:00
Nová posila v Editel CZ

Vladimíra Binderová z marketingu Unicornu do Editel CZ

Novou posilou marketingu společnosti Editel CZ je od poloviny května 2014 Vladimíra Binderová. Přišla ze softwarové společnosti Unicorn Systems, kde působila jako manažer marketingu.
ICT Revue
Čtěte více o: personálie | marketing | ICT | Unicorn
Vladimíra Binderová, manažerka marketingu ve společnosti Editel CZ.
Vladimíra Binderová, manažerka marketingu ve společnosti Editel CZ.
autor: archiv

Vladimíra Binderová je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze s vedlejší specializací v oblasti marketingu a svou profesní kariéru začínala již během studií v IT sféře právě v holdingu Unicorn.

Od poloviny června plně přebrala agendu marketingu společnosti Editel CZ pod vedením obchodního a marketingového ředitele Jana Mrvíka. Pro Editel CZ budou velkým přínosem její zkušenosti z oblasti řízení marketingu na poli IT produktů.

„Zaměřím se na posílení značky na trhu střední a východní Evropy, jakožto leadera v oblasti EDI. Primárním cílem je rozvoj nových marketingových aktivit podporujících působení společnosti v ČR v souladu s Editel Slovensko a Rakousko,“ shrnula krátce ke své pozici Vladimíra Binderová.

Editel je poskytovatelem řešení v oblasti elektronické výměny dokumentů (EDI) ve střední a východní Evropě. Společnost se sídlem ve Vídni a s dceřinými společnostmi v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a Turecku, se specializuje na optimalizaci informační logistiky a automatizaci B2B procesů národních a mezinárodních podniků.

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama