reklama
reklama
24. 7. 2014 | poslední aktualizace: 24. 7. 2014  08:00

Engelbert Hetzmannseder ředitelem Evropského inovačního centra společnosti Eaton

Ředitelem Evropského inovačního centra Eaton (EEIC), které se nachází v Roztokách u Prahy, byl jmenován Engelbert Hetzmannseder. Nahrazuje na této pozici Jana Vondraše, jenž nedávno společnost Eaton opustil. Přímým nadřízeným Hetzmannsedera je výkonný viceprezident a technologický ředitel společnosti Eaton, Ram Ramakrishnan.
ICT Revue
Engelbert Hetzmannseder, ředitel Evropského inovačního centra společnosti Eaton
Engelbert Hetzmannseder, ředitel Evropského inovačního centra společnosti Eaton
autor: archiv

Engelbert Hetzmannseder bude úzce spolupracovat s regionálními podniky Eaton, výrobou, univerzitami a institucemi státní správy, aby zajistil inovativní řešení pro zákazníky společnosti Eaton a podpořil organický růst EEIC.

Americký Eaton posiluje v Evropě. Inovační centrum v Praze se letos dvojnásobně zvětší - čtete ZDE

Engelbert Hetzmannseder odstartoval svou kariéru v Eatonu v roce 1995. Před jmenováním do pozice ředitele Evropského inovačního centra Eaton působil jako ředitel techniky v týmu Corporate Research and Technology. Před touto funkcí zastával různé technologické a strojírenské vedoucí pozice s rostoucí odpovědností v organizaci Electrical Components, inovačním centru Eaton a divizích Aerospace Controls, Industrial Controls, Residential Products v Americe a Power Distribution Components v regionu EMEA. Působil také jako vedoucí integrace výzkumu a vývoje v německém Bonnu v týmu podílejícím se na akvizici společnosti Moeller.

Před příchodem do společnosti Eaton byl Hetzmannseder asistující profesor na Technické univerzitě ve Vídni. Je držitelem doktorátu v oboru elektrotechnika/spínací technologie z Technické univerzity ve Vídni.

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama