reklama
reklama
26. 5. 2014 | poslední aktualizace: 26. 5. 2014  00:00

Vladimír Vokroj jako obchodní ředitel LCG 360° CONSULTING řídí změny ve skupině Centropol

Bývalý ředitel Skupiny ČEZ, Českého Energetického Centra a současný obchodní ředitel poradenské společnosti LCG 360° CONSULTING zavádí změny v Centropolu.
-rkp-

Vladimír Vokroj po letech strávených v ČEZ a Českém Energetickém Centru nastoupil jako obchodní ředitel poradenské společnosti LCG 360° CONSULTING. LCG poskytuje své služby skupině Centropol, kde tak aktuálně Vladimír Vokroj jako odborník na energetiku řídí změny při zavádění obslužně-obchodní strategie v rámci nově vzniklého úseku zákaznických služeb.

Své mnohaleté zkušenosti v oboru energetických společností nabral Vladimír Vokroj především při působení ve Skupině ČEZ. Zde pracoval od roku 2000 nejprve na marketingových pozicích, pak jako vedoucí odboru marketing Retail a následně na pozici ředitele podpory prodeje Retail. Řídil také obchodních aktivity v Českém energetickém centru, kde měl na starosti i optimalizaci přímého prodeje. Při restrukturalizaci Českého Energetického Centra Vladimír Vokroj spolupracoval se zástupci firmy LCG, kteří na projektu pracovali. V roce 2013 se stal Obchodním ředitelem LCG, kde využívá své bohaté zkušenosti z oblasti energetických společností k rozvoji projektů v oblasti obchodu a marketingu.

Chcete si přečíst celý článek?
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama