reklama
reklama
1. 7. 2014 | poslední aktualizace: 1. 7. 2014  08:00

Irena Prášilová přichází do MSD IT Global Innovation Center

Mezinárodní manažerský tým MSD IT Global Innovation Center posílila Irena Prášilová. Jejím úkolem je nastartování operativy a vyhledávání nových talentů pro toto IT centrum specializované na farmaceutický průmysl.
-rkp-
Irena Prášilová, ředitelka Business Operations v MSD IT Global Innovation Center
Irena Prášilová, ředitelka Business Operations v MSD IT Global Innovation Center
autor: archiv

Irena Prášilová má v pozici ředitelky Business Operations na starosti řízení portfolia projektů a plánování zdrojů, talent management a oblast komunikace a marketingu. Projekt centra představuje jednu z největších IT investic v České republice v posledních letech. V průběhu tří let přesáhne miliardu korun. MSD patří k předním světovým farmaceutickým společnostem, zaměřuje se na biologickou léčbu, oblast vakcín, léčbu diabetu a dalších onemocnění. Založení centra vychází z faktu, že vývoj léčiv je dnes velmi silně propojen s pokroky v informačních technologiích.

Irena Prášilová vystudovala stavební fakultu ČVUT a má mnohaleté zkušenosti z poradenství. Dosud působila ve společnosti Accenture, kde vedla oblast manažerského poradenství v ČR a specializovala se na change management a řízení výkonnosti firem.

Je vdaná, má dvě děti a ve volných chvílích se věnuje golfu, lyžování a především jízdě na koni.

 

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama