reklama
reklama
26. 6. 2014 | poslední aktualizace: 26. 6. 2014  08:00

Catherine Sinclair HR ředitelkou společnosti Plzeňský Prazdroj

Na pozici ředitelky úseku lidských zdrojů Plzeňského Prazdroje byla jmenována Catherine Sinclair, která přichází do Plzeňského Prazdroje z mateřské společnosti SABMiller, kde působila od roku 2012 na pozici ředitelky organizačního rozvoje pro evropské trhy.
-rkp-
Catherine Sinclair, HR ředitelka společnosti Plzeňský Prazdroj
Catherine Sinclair, HR ředitelka společnosti Plzeňský Prazdroj
autor: archiv

Catherine Sinclair před svým příchodem do sektoru pivovarnictví získala řadu zkušeností z oblasti řízení lidských zdrojů v oblasti FMCG ve společnosti Cadbury, kde působila v několika divizích více než 10 let na pozici HR ředitelky. V rámci svého předchozího působení pracovala na několika zahraničních trzích, jako je Švýcarsko, Austrálie, Nový Zéland, Velká Británie, Irsko či Indonésie. 

Catherine Sinclair pochází z Velké Británie, kde získala titul bakalář humanitních věd v oboru geografie, na univerzitě v Londýně. Později rozvíjela své další vzdělání na Dearne Valley Business School, kde získala postgraduální diplom se specializací na personální rozvoj.

Na novou pozici přichází Catherine Sinclair namísto Ivana Balogha, který bude nadále pracovat pro společnost SABMiller na strategických projektech.

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama