reklama
reklama
12. 6. 2014 | poslední aktualizace: 12. 6. 2014  12:15

Lukáš Uhl novým šéfem DameJidlo.cz

Největší česká rozvozová služba DameJidlo.cz, která v současnosti zprostředkovává rozvoz jídla z více než tisícovky restaurací, má nového šéfa. Po roce a půl existence na trhu food delivery její zakladatel Tomáš Čupr předává vedení společnosti Lukáši Uhlovi, který už v DameJidlo.cz působil na pozici provozního ředitele.
-rkp-
Lukáš Uhl, šéf portálu DameJidlo.cz
Lukáš Uhl, šéf portálu DameJidlo.cz
autor: archiv

 Lukáš Uhl míní, že rozvozová služba DameJidlo.cz má správně nastavený model akvizice zákazníků a je dostatečně pevná. Proto se chce soustředit na dolaďování procesů, rozšiřování řady našich produktů a celkový kontinuální růst.

Lukáš Uhl dříve působil jako konzultant ve společnosti McKinsey & Company, založil a prodal seznamku Smart-dating.cz a následně také vybudoval e-commerce platformu pro společnost Centrum Holdings, kde poté zastával pozici business developement director.

 

Tomáš Čupr z portálu DameJidlo.cz vybudoval natolik silnou a stabilní firmu, aby její řízení mohl předat dál a sám se věnovat novým projektům. Za desítky miliónů korun prodává přibližně polovinu svého pětatřicetiprocentního podílu ve společnosti, stále však zůstává jejím jednatelem.

 

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama