reklama
reklama
9. 6. 2014 | poslední aktualizace: 9. 6. 2014  14:33

František Matějíček programovým ředitelem Rádia Impuls, Jiří Körber odchází

Jiří Körber, dosavadní programový ředitel Rádia Impuls, odchází z rádia na konci července 2014. Pro profesní přestávku se rozhodl z osobních důvodů. Ve funkci jej nahradí František Matějíček, který působí v Rádiu Impuls sedm let.
-rkp-
František Matějíček, programový ředitel Rádia Impuls
František Matějíček, programový ředitel Rádia Impuls
autor: archiv

Jiří Körber (46) se v rozhlasové branži pohybuje již 22 let. Svoji rozhlasovou kariéru začínal v roce 1992 jako moderátor a později programový ředitel ostravského rádia Orion. Dále působil pět let na pozici programového ředitele ve společnosti Media marketing services a poté dva roky ve funkci programového a marketingového ředitele pražského rádia City 93,7.  

Körber byl u zrodu nejposlouchanějšího ranního vysílání v éteru - Haló, tady Impulsovi!, podepsán je též pod odpoledním programem Fanda a jeho česká banda. Jeho posledním počinem je dopolední vysílání Veroniky Žilkové na Rádiu Impuls pod názvem, Máš pravdu, miláčku.

František Matějíček (39) působil v Rádiu Impuls nejprve ve funkci moderátora a po roce se stal navíc vedoucím vydání a zástupcem programového ředitele. Pořad Fanda a jeho česká banda, jenž nese jeho jméno, je nejposlouchanějším odpoledním programem v českém éteru. Před Rádiem Impuls Matějíček působil v rádiích Prácheň a Kiss Jižní Čechy, kde zastával též pozici programového ředitele. Krátce byl zaměstnancem ČRo České Budějovice.

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama