REGIONÁLNÍ MANAŽER OBCHODU

ING Investment management (C.R.), a.s. vypisuje výběrové řízení na pozici regionálního manažera obchodu.

Náplň práce:

  • pracovník na této pozici bude zodpovědný na obchodní podporu
  • rozvoj obchodu s podílovými fondy skupiny ING ve svěřeném regionu,
  • zajišťuje rozvoj obchodních kontaktů s hlavními distribučními partnery společnosti.

Hlavní odpovědnosti:

  • podpora prodeje podílových fondů v regionu,
  • organizace odborných školení pro distribuční sítě,
  • řízení a rozvoj obchodních aktivit společnosti v regionu,
  • produktová komunikace,
  • podíl na obchodních projektech společnosti.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání, finanční trhy výhodou,
  • 5 let praxe ve finančním oboru, znalost kapitálových trhů podmínkou,
  • angličtina slovem i písmem,
  • práce na PC – uživatelská úroveň (práce s textovými editory), pokročilá znalost MS Excel,
  • samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti, asertivita a smysl pro detail,
  • řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

  • zajímavou práci na plný pracovní úvazek,
  • možnost osobního růstu,
  • zázemí velké mezinárodní společnosti,
  • odpovídající finanční ohodnocení.

Kontakt:

Své nabídky se strukturovaným životopisem (včetně tel. spojení) v ČJ a AJ zasílejte na e-mail: katerina.petrankova@ingim.cz

(HN046129)

KEY ACCOUNT MANAGER und AUSSENDIENSTVERKÄUFER

International tätiges Mietwäscheunternehmen sucht Key Account Manager und Aussendienstverkäufer.

Ihr Profil:

  • Sie sind ein begeisterter Verkäufer, Beruf und Herausforderung sind Ihnen wichtig,
  • Aktivität, Persönlichkeit und Verhandlungsstärke zeichnene Sie aus,
  • Sie haben Eliteanspruch für Ergebnisse im Verkauf,
  • Kommunikative Deutsch - oder Englischkenntnisse sind vorteilhaft (bei KEY ACCOUNT erforderlich).

Ihne Aufgaben:

  • Abschluss von Dienstleistungsverträgen.

Wir bieten:

  • Attraktive Entlohnung,
  • Jahresboni bei Zielerfüllung,
  • Das Umfeld einer erfolgreichen internatibnalen Gesellschaft mit Aufstiegsmöglichkeit zur Führungskraft,
  • Neutralen Dienstwagen auch zur privaten Nutzung, Mobiltelefon.

Wenn Sie diesem Profil entsprechen und Ihne berufliche Zukunft aktiv gestalten wollen, dann zögern Sie nicht und senden Ihren Lebenslauf an: k.bavcinova@salesianer.cz.

(HN046157-1)

OBORNÝ ASISTENT

Děkan Fakulty humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze vypisuje výběrové řízení na místo Odborného asistenta v oboru historická antropologie se zaměřením na dějiny novověku (16. - 19. století), případně moderní dějiny, na Katedře obecné antropologie UK FHS. (částečný 0,5 pracovní úvazek)

Požadavky:

  • dokončené doktorské studium v historickém nebo antropologickém oboru,
  • publikační a jiná odborná činnost, umožňující brzké zahájení habilitačního řízení,
  • zkušenosti s výukou na magisterském nebo bakalářském stupni a s vedením absolventských prací,
  • schopnost vést výuku v angličtině a/nebo jiném cizím jazyce,
  • zkušenosti z dlouhodobého studijního/badatelského pobytu v zahraničí výhodou.

Nástup:

  • od 1. 10. 2014 nebo dle dohody.

Přihlášky s motivačním dopisem, strukturovaným životopisem, přehledem publikační činnosti, dvěma příklady vlastní badatelské činnosti, vzorovými anotacemi dvou kurzů a kopií potvrzení (diplomu) o dosaženém vzdělání posílejte do 30 dnů od zveřejnění inzerátu (razítko poštovního úřadu) na adresu FHS UK v Praze, Ing. M. Fornůsková, U Kříže 8, 158 00 Praha 5 nebo na Miluse.Fornuskova@fhs.cuni.cz. S případnými odbornými dotazy se obracejte na Dr. phil. Pavla Himla: pavel.himl@fhs.cuni.cz

(HN046110)

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Chcete mít nadprůměrný příjem? Myslíte si, že vydržíte pracovní nasazení a velkou psychickou zátěž? Jste pracovně zdatní, organizačně schopní a komunikativní?

Volejte 608 813 237 a získejte samostatnou a zajímavou práci obchodního zástupce. Po zapracování služební auta a další výhody.

(HN045963-3)