VEDOUCÍ ODDĚLENÍ PRO VĚDU A VÝZKUM

Fakulta strojní Českého vysokého učení technického v Praze přijme: Vedoucí/ho oddělení pro vědu a výzkum do hlavního pracovního poměru.

Kvalifikační předpoklady:

  • magisterské VŠ vzdělání (přednostně v oboru strojírenství nebo strojírenské ekonomiky),
  • znalost angličtiny (pasivně) a počítačová gramotnost (MS Office),
  • praxe ve výzkumu na VŠ nebo v průmyslu.

Požadované doklady:

  • doklady o vzdělání,
  • stručný životopis,
  • motivační dopis.

Náplň práce:

  • organizační podpora vědeckovýzkumné činnosti, administrace grantů, projektů a velkých smluv s průmyslem v oblasti strojírenství,
  • vedení administrativy doktorského studia na fakultě.

Nástup od 1. 7. 2014 nebo podle dohody. Místo výkonu práce – Technická 4, Praha 6.

Přihlášky s požadovanými doklady se přijímají do 30 dnů po zveřejnění na adrese:

ČVUT v Praze, Fakulta strojní, zaměstnanecké oddělení, Technická 4, 166 07 Praha 6 nebo na e-mail: vladimir.hittman@fs.cvut.cz. Případně další informace vám poskytne prof. Ing. Jan Macek, DrSc., proděkan pro vědeckou a výzkumnou činnost, e-mail: Jan.Macek@fs.cvut.cz.

(HN046046)

REFERENTKA PRO DOKTORSKÉ STUDIUM

Fakulta strojní Českého vysokého učení technického v Praze přijme: Referentka pro doktorské studium do hlavního pracovního poměru.

  • úplně SŠ vzdělání,
  • praxe v personalistice,
  • znalost angličtiny a počítačová gramotnost (MS Office).

  • vedení studijní agendy doktorského studia, zejména přijímacího řízení, registrace a kontroly studijních výsledků,
  • organizace státních doktorských zkoušek a obhajob disertačních prací,
  • administrace stipendií,
  • komunikace se zahraničními uchazeči a studenty.

(HN046046)

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Česká firma s dvacetiletou tradicí přijme obchodního zástupce.

Požadujeme:

  • organizační schopnosti,
  • pracovní nasazení,
  • komunikativnost,
  • flexibilitu,
  • velkou psychickou odolnost.

Nabízíme:

  • tvrdou, nadprůměrně placenou práci,
  • služební auto,
  • další odměny po zapracování.

Volejte 608 813 237

(HN045963-4)