reklama
reklama
22. 5. 2014 | poslední aktualizace: 31. 5. 2014  11:56

Ondřej Frič ředitelem oddělení likvidace Renomia

Ředitelem oddělení likvidace pojistných událostí ve společnosti Renomia byl jmenován Ondřej Frič. Bude mít na starosti řešení nestandardních pojistných událostí klientů, koordinaci postupů likvidace škod s jednotlivými pojistiteli a efektivní řízení celého oddělení a jeho rozvoj v České republice i v dalších zemích.
-rkp-
Ondřej Frič, ředitel oddělení likvidace pojistných událostí ve společnosti Renomia.
Ondřej Frič, ředitel oddělení likvidace pojistných událostí ve společnosti Renomia.
autor: archiv

Ondřej Frič (34) bude mít ve své pozici kromě řízení oddělení a jeho rozvoje v České republice, Slovensku, Maďarsku a Bulharsku zejména zodpovědnost za řešení nestandardních pojistných událostí klientů a nastavení efektivních postupů a komunikace při likvidaci škod s jednotlivými pojistiteli. Zároveň také odpovídá za metodiku a vzdělávání v této oblasti.

Před nástupem do společnosti Renomia působil v pojišťovací makléřské společnosti AURA Lloyd, kde zastával pozici samostatného likvidátora pojistných událostí a získal zkušenosti s likvidací různých druhů škod od majetkových, přes odpovědnostní, až po specifické škody v souvislosti s pojištěním přepravy, strojním pojištěním, pojištěním elektroniky či pojištěním katastrofických rizik. Do společnosti Renomia nastoupil v roce 2007 jako likvidátor, od roku 2008 působil na pozici vedoucího týmu v oddělení likvidace pojistných událostí na pobočce Praha.

Ondřej Frič je absolventem Vyšší odborné školy právní a Právní akademie v Liberci.

Hovoří anglicky a mezi jeho zájmy patří výlety s rodinou a sport (volejbal, squash). Je ženatý a má dvě dcery.

 

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama