reklama
reklama
20. 5. 2014 | poslední aktualizace: 21. 5. 2014  04:43

Bryan Barney a Karl-Heinz Warum upevní pozici společnosti Sophos

Společnost Sophos oznámila jmenování Bryana Barneyho seniorním viceprezidentem a generálním manažerem Sophos Network Security Group a zároveň jmenování Karla-Heinze Waruma regionálním viceprezidentem prodeje pro Německo, severní a východní Evropu, Střední Východ a Afriku. Tímto krokem Sophos pokračuje v upevňování dlouhodobého růstu a svého postavení poskytovatele IT zabezpečení pro malé a středně velké zákazníky i podniky všech velikostí.
-rkp-
Čtěte více o: personálie | ICT | IT | technologie | bezpečnost | Citrix | Sophos
Siluety - ilustrace.
Siluety - ilustrace.
autor: Shutterstock

Bryan Barney je z pozice generálního manažera skupiny Network Security Group zodpovědný za UTM, pokročilou ochranu před hrozbami a za bezdrátová řešení firewallu nové generace.

Barney nastupuje do Sophosu po téměř 12 letech v McAfee, kde v posledních šesti letech zastával funkci výkonného viceprezidenta pro vývoj produktů. Na této pozici vedl celosvětový výzkum a vývoj a dohlížel na téměř 2800 inženýrů, produktové manažery a výzkumníky v oblasti zabezpečení koncových bodů a sítí.

Karl-Heinz Warum byl jmenován hlavním manažerem prodeje pro Německo a okolní země a bude mít na starosti nábor partnerů v regionu. Do Sophosu přichází ze společnosti Dell, kde zastával pozici ředitele prodejního kanálu pro kompletní produktové portfolio v Německu. Dříve působil ve vedoucích pozicích prodeje pro střední a východní Evropu, například 12 let ve společnosti Citrix.

Bryan Barney, generální manažer skupiny Network Security Group

 

 

 

 

 

 

 

 Bryan Barney

 

Karl Heinz Warum, regionální viceprezident prodeje pro Německo, severní a východní Evropu, Střední Východ a Afriku.                   

 

 

 

 

 

 

 

 Karl-Heinz Warum

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama