reklama
reklama
12. 5. 2014 | poslední aktualizace: 12. 5. 2014  14:48

Air Bank: Michal Strcula CEO, Erich Čomor chystá expanzi, Zdeněk Románek ředitelem retailu

Novým generálním ředitelem a budoucím předsedou představenstva Air Bank se stal Michal Strcula, dosavadní ředitel divize retailového bankovnictví. Vedení banky převzal od Ericha Čomora, který se nově věnuje chystané zahraniční expanzi a současně se stává předsedou dozorčí rady. Novým ředitelem divize retailového bankovnictví se stane Zdeněk Románek.
-rkp-
Siluety - ilustrace.
Siluety - ilustrace.
autor: Shutterstock

 

 

 

 

 

 

Michal Strcula, generální ředitel Air Bank Michal Strcula  (33) se stal v  roce 2011 při samotném vzniku banky ředitelem divize retailového bankovnictví. Už při příchodu do Air Bank měl za sebou dlouholeté zkušenosti z bankovnictví. Pět let se například věnoval strategii, rozvoji obchodu a produktů v různých zemích ve skupině GE Money. Před tím čtyři roky pracoval na různých obchodních pozicích v Raiffeisenbank.

Vystudoval Vysokou školu finanční a správní v Praze.

 

 

Erich Čomor, předseda dozorčí rady Air Bank Erich Čomor (44) se od roku 2009 věnoval vzniku nové banky Air Bank, kterou od května 2011 jako předseda představenstva a generální ředitel vedl. Před tím řídil dva roky společnosti Home Credit v Česku a následně i na Slovensku. Bohaté zkušenosti z bankovnictví získával také v GE Money Bank a McKinsey&Company. Mluví pěti cizími jazyky.

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, titul MBA získal na Kellogg School of Management v USA.

 

 

Zdeněk Románek, ředitel divize retailového bankovnictví Air Bank Zdeněk Románek (38) pracoval před příchodem do Air Bank v České pojišťovně, kde se stal postupně náměstkem generálního ředitele ČP a poté členem představenstva Penzijního fondu ČP. Zkušenosti s bankovnictvím získal také ve společnostech KPMG, Revitalizační agentuře JV Lazard Fréres nebo McKinsey&Company.

Vystudoval Univerzitu Karlovu, Vysokou školu ekonomickou v Praze, Copenhagen Business School a na škole INSEAD získal i titul MBA.

 

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama