GENERÁLNÍ ŘEDITEL

Ministerstvo financí České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa Generálního ředitele STÁTNÍ TISKÁRNY CENIN, státní podnik.

Pracovní náplň:

  • výkon činnosti statutárního orgánu podniku, který řídí činnosti podniku a rozhoduje o všech jeho záležitostech, pokud nejsou zákonem o státním podniku vyhrazeny do působnosti zakladatele,
  • komplexní řízení chodu podniku z pohledu strategického rozvoje,
  • organizování činností a součinností jednotlivých organizačních celků podniku,
  • navrhování a zavádění opatření k zefektivnění činnosti podniku jako celku i jeho jednotlivých organizačních celků, nastavení procesů ve společnosti,
  • obchodní vyjednávání na TOP úrovni, zastupování a reprezentace podniku při významných příležitostech,
  • rozvoj odborných profesních a manažerských dovedností u zaměstnanců podniku,
  • odpovědnost za realizaci strategie rozvoje podniku danou zakladatelem a dozorčí radou podniku.

Požadavky na pracovní pozici:

  • průkazná zkušenost (na pozici vrcholového manažera) s vedením výrobní společnosti min. 5 let,
  • VŠ vzdělání (polygrafické, technické nebo ekonomické vzdělání výhodou),
  • organizační schopnosti a manažerské dovednosti, schopnost vést a motivovat druhé,
  • odolnost v zátěžových situacích,
  • komplexní myšlení,
  • výborné komunikační a prezentační schopnosti,
  • znalost MS Office na vyšší uživatelské úrovni,
  • pokročilá úroveň znalosti anglického jazyka,
  • trestní bezúhonnost,
  • osvědčení fyzické osoby na stupeň „Tajné“ podle § 54 zákona č. 412/2005 sb. O ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti, ve znění pozdějších předpisů,
  • splnění podmínek dle § 2 zákona č. 451/1991 Sb., kterým se stanoví některé další předpoklady pro výkon některých funkcí ve státních orgánech a organizacích České a Slovenské Federativní Republiky, České republiky a Slovenské republiky, ve znění pozdějších předpisů.

Výhody:

  • znalost a zkušenost v oblasti integrovaného systému managementu, systému řízení bezpečnosti informací a systému řízení managementu služeb ICT,
  • zkušenosti se zákonem č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách,
  • zkušenosti s polygrafickou výrobou,
  • zkušenosti s poskytování ICT služeb.

K přihlášce do výběrového řízení přiložte:

  • strukturovaný profesní životopis,
  • motivační dopis s uvedením koncepce řízení a rozvoje strategie státního podniku,
  • výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce nebo jeho ověřenou kopii,
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
  • ověřenou kopii dokladu osvědčujícím absolvované státní závěrečné zkoušky,
  • ověřenou kopii Osvědčení fyzické osoby na stupeň „Tajné! Podle § 54 zákona č. 412/2005 Sb. O ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti, ve znění pozdějších předpisů. Uchazeč, který v okamžiku podání přihlášky nedisponuje platným osvědčením pro stanovený stupeň utajení, doloží podání žádosti o tento stupeň utajení,
  • doklady osvědčující splnění podmínek vyplývajících ze zákona č. 451/1991 Sb. kterým se stanoví některé další předpoklady pro výkon některých funkcí ve státních orgánech a organizacích České a Slovenské Federativní Republiky, České republiky a Slovenské republiky, ve znění pozdějších předpisů nebo jejich ověřenou kopii,
  • písemný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Místo a způsob podání přihlášky do výběrového řízení:

Přihlášku spolu s přílohami je nutné podat v obálce zřetelně označené nápisem „Výběrové řízení na generálního ředitele STÁTNÍ TISKÁRNY CENIN, státní podnik“.

  • prostřednictvím osobního doručení na podatelnu Ministerstva financí,
  • prostřednictvím poštovního úřadu – poslat na adresu Ministerstvo financí, Letenská 15, 118 10 Praha a to nejpozději do 16. 5. 2014.

K doplnění dokladů či náležitostí je stanovena doba deseti dnů po ukončení lhůty pro podání přihlášek.

Kontaktní osoby:

Eva Vacková, e-mail: Eva.Vackova@mfr.cz

Jiřina Kohoutová, e-mail: Jirina.Kohoutova@mfcr.cz

(HN045829-2)

Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlašuje výběrové řízení na pozice generálních ředitelů agentur CzechInvest a CzechTrade.

V souladu s plánem ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka zásadně posílit aktivity specializovaných agentur CzechInvest a CzechTrade zahájilo Ministerstvo průmyslu a obchodu výběrové řízení na obsazení pozic generálních ředitelů obou institucí.

Informace o výběrovém řízení a požadavky na uchazeče naleznete na webových stránkách Ministerstva průmyslu a obchodu www.mpo.cz, agentury CzechInvest www.czechinvest.org  a agentury CzechTrade www.czechtrade.cz.

(HN045919-2)

ODBORNÝ ASISTENT

Děkan Fakulty humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze vypisuje výběrové řízení na pozici odborný asistent se zaměřením na antropologii hudby/etnomuzikologii na pracovišti Společenskovědního modulu UKFHS.

Požadavky:

  • Ph. D. v oboru etnomuzikologie, resp. muzikologie či antropologie se specializací na etnomuzikologii,
  • preferováno zaměření na urbánní problematiku, menšiny apod…,
  • anglický rodilý mluvčí resp. dlouhodobá profesionální zkušenosti z anglofonního prostředí.

Nástup od 1. 9. 2014 nebo dle dohody.

Přihlášky se strukturovaným životopisem, motivačním dopisem, přehledem publikační činnosti a kopií potvrzení (diplomu) o nejvyšším dosaženém vzdělání posílejte do 30 dnů od zveřejnění inzerátu / razítko poštovního úřadu) na adresu UK v Praze, FHS, Ing. M. Fornůsková, U Kříže 8, 158 00 Praha 5 nebo na miluse.fornuskova@fhs.cuni.cz.

(HN045840)

PRACOVNÍK/PRACOVNICE PRO OBLAST PR

Židovské muzeum v Praze hledá pracovníka/pracovnici pro oblast PR a vedení muzejního Odboru rozvoje a vztahů s veřejností.

Podrobnosti na www.jewishmuseum.cz

(HN045832)