reklama
reklama
13. 3. 2014 | poslední aktualizace: 22. 3. 2014  12:02

Jitka Součková, Lucie Grollová a Šárka Voříšková rozšiřují řady společnosti Grafton

Do Grafton Recruitment nastupuje nová marketingová manažerka pro ČR Jitka Součková. Na pozici Branch Managerky Grafton Technologies pro Prahu přestupuje Lucie Grollová. Pozici Branch Managerky brněnské pobočky od ledna 2014 zastává Šárka Voříšková.
-rkp-
Siluety - ilustrace.
Siluety - ilustrace.
autor: Shutterstock

Jitka Součková, marketingová manažerka pro ČR společnosti Grafton Recruitment

 

Jitka Součková do společnosti Grafton přichází z internetového byznysu. Posledních téměř šest let vedla marketingové oddělení společnosti Internet Retail, provozovatele internetového obchodu Kasa.cz a Hej.sk. V minulosti působila ve vydavatelských domech Paradis Praha a Softwarové noviny. V obou působištích zastávala pozici vedoucí inzertního oddělení a marketingu.

Jejím velkým koníčkem je sport, především spinning a další cvičení, kterým se věnuje i jako instruktorka. Je vdaná a má dceru.

 

Lucie Grollová, Branch Managerka Grafton Technologies pro PrahuLucie Grollová v březnu roku 2007 nastoupila do společnosti Grafton Recruitment v Praze, kde působila na pozicích Recruitment Consultanta a Division Managera. Po návratu z mateřské dovolené v roce 2013 zastávala pozici Key Account Managera a od ledna 2014 Branch Managera pobočky Grafton Technologies v Praze. Momentálně je zodpovědná za divize IT & Telco, Engineeringu a Construction, za rozvoj obchodních příležitostí a poskytování kvalitního servisu v oblasti náboru na technické pozice.

Absolvovala ekonomický obor na FTVS (Fakulta tělesné výchovy a sportu) Univerzity Karlovy v Praze. Po ukončení studia strávila rok a půl v anglickém Liverpoolu, kde studovala marketing na liverpoolské univerzitě a zároveň v tomto oboru pracovala.

Je vdaná má dvě děti a ve volném čase sportuje.

 

Šárka Voříšková, Branch Managerka brněnské pobočky Grafton TechnologiesŠárka Voříšková do Graftonu přišla po 20 letech působení v oblasti HR a obchodu, především ve finanční sféře. Pracovala 13 let pro nebankovní finanční skupinu CASH REFORM, kde působila na několika pozicích s odpovědností za lidské zdroje a obchod. Poslední tři roky v této skupině vedla obchodní tým factoringové společnosti, na pozici Marketing&Sales Director. Posledních šest let pracovala pro HSBC Bank, kde se podílela na zavádění produktů Invoice Finance v rámci HSBC v České republice a tři roky zde vedla jeden z produktových týmů banky jako Head of Receivables Finance.

 

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama