reklama
reklama
29. 1. 2014 | poslední aktualizace: 29. 1. 2014  15:24

Slavomír Mizák členem představenstva online banky ZUNO, Miloš Matula zůstává v RBI.

Novým členem představenstva online banky ZUNO patřící do skupiny Raiffeisen Bank International (RBI) se stal Slavomír Mizák. Na pozici Chief Information and Operations Officer ZUNO střídá Miloše Matulu, který po čtyřech letech v ZUNO přijal jinou pracovní nabídku v rámci skupiny RBI.
-rkp-
Slavomír Mizák, člen představenstva online banky ZUNO
Slavomír Mizák, člen představenstva online banky ZUNO
autor: archiv

Slavomír Mizák (36) bude mít v nové pozici Chief Information and Operations Officer zodpovědnost za oblast IT a za provoz online banky. Slavomír Mizák patří mezi klíčové manažery IT týmu banky již od jejího založení. Stál u vybudování IT systémů ZUNO na zelené louce a u jejich spuštění v Česku a na Slovensku. Následně se podílel na implementaci spotřebitelských půjček, povoleném přečerpání účtu, kreditních karet nebo na spuštění aplikace pro chytré telefony ZUNO Mobile Banking.

Do banky ZUNO nastoupil jako Head of IT Development v roce 2010. Vedl tým více než 50 profesionálů z různých zemí, ve kterém byli jak zkušení specialisté, tak slibné talenty v oblasti IT. Před tím působil 7 let v konzultační divizi Accenture, kde se podílel na projektech pro banky z regionu CEE, především v oblasti projektového managementu, změn procesů a systémové integraci.

Slavomír Mizák získal inženýrsky titul v oboru Podnikový management na Ekonomické univerzitě v Bratislavě.

Ve volném čase hraje badminton, speedminton, squash nebo tenis, v létě jezdí na kolečkových bruslích nebo cestuje.

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama