reklama
reklama
13. 11. 2013 | poslední aktualizace: 13. 11. 2013  13:15

Gabriela Hrubá marketingovou manažerkou společnosti Puma

Společnost Puma oznámila, že se její novou marketingovou manažerkou pro Česko a Slovensko od července stala Gabriela Hrubá.
-rkp-
Gabriela Hrubá, marketingová manažerka společnosti Puma
Gabriela Hrubá, marketingová manažerka společnosti Puma
autor: archiv

Gabriela Hrubá bude ve své pozici zodpovědná jako Marketing Manager pro Českou a Slovenskou republiku za implementaci marketingové strategie v daném regionu. Mezi její denní činnosti bude patřit komunikace značky, sponzoring sportovců a sportovních klubů, kampaně a prezentace značky na prodejnách, public relations, spolupráce s Českou fotbalovou reprezentací a FC Viktorií Plzeň, spolupráce s ambasadory značky a zároveň vedení lokálního projektu Puma Store.

Gabriela Hrubá se narodila na jižní Moravě. Po maturitě na břeclavském gymnáziu se přihlásila na Fakultu tělovýchovy a sportu v Praze, kde vystudovala obor Tělesná výchova a sport. Již během studií se velmi zajímala o sportovní marketing a jako externistka pracovala pro společnost Nike na projektu Nike Fitness Club. V červnu 2008 nastoupila do české pobočky Nike na pozici Sport Marketing Planner/Marketing Assistant. Po dvou letech postoupila do funkce Brand Manager Running/Training pro Česko a Slovensko. V červenci 2013 nastoupila do společnosti PUMA. 

Ve svém volném čase ráda cestuje, fotografuje, cvičí jógu a běhá.

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama