reklama
reklama
8. 8. 2013 | poslední aktualizace: 8. 8. 2013  09:55

Personální posily v C.S.CARGO

Vrcholové vedení C.S.CARGO a.s. Česká republika posílí nový finanční ředitel Martin Hrubý, který střídá Martina Hrdinu. Martin Hrdina je povýšen a nastupuje na pozici finančního ředitele celé skupiny C.S.CARGO.
-rkp-
Siluety - ilustrace.
Siluety - ilustrace.
autor: Shutterstock

Martin Hrdina, finanční ředitel celé skupiny C.S.CARGOMartin Hrdina úspěšně vedl finanční oddělení C.S.CARGO a.s. Česká republika téměř tři roky. Do C.S.CARGO přišel ze společnosti Bestsport a.s., která je provozovatelem pražské O2 arény. V této firmě působil čtyři roky na postu finančního ředitele a vedl ekonomické oddělení. V minulosti také zastával různé finanční pozice ve společnosti Lucent Technologies.

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a mluví plynně anglicky.

 

Martin Hrubý, finanční ředitel C.S.CARGO a.s. Česká republikaMartin Hrubý do C.S.CARGO a.s. přichází ze společnosti O.K. Trans Praha s.r.o., kde více jak pět let působil na postu finančního ředitele. Do nového působiště přináší řadu cenných zkušeností z oblastí řízení firemních financí, controllingu a finančního plánování v segmentu dopravy a logistiky. V minulosti zastával různé pozice spojené s financemi ve firmách specializujících se na maloobchodní prodej.

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a mluví plynně anglicky.

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama