reklama
reklama
27. 5. 2013 | poslední aktualizace: 27. 5. 2013  17:15

Generálním ředitelem ARBES Technologies se stal Jan Denemark, v roli ředitele divize ECM/BPM ho nahradí Vojtěch Havránek

Generálním ředitelem společnosti ARBES Technologies, předního evropského dodavatele softwarových řešení pro bankovnictví a finančnictví, se stal Jan Denemark, který dosud úspěšně vedl divizi ECM/BPM. Na postu generálního ředitele vystřídal Zdeňka Pilze. V roli ředitele divize ECM/BPM ho nahradí Vojtěch Havránek.
ICT Revue
Jan Denemark, generální ředitel společnosti ARBES Technologies
Jan Denemark, generální ředitel společnosti ARBES Technologies
autor: Archiv

Cílem Jana Denemarka (39) v pozici generálního ředitele je především inovace a rozvoj stávajících a nových produktů a služeb a vytvoření ucelené nabídky pro tuzemský i zahraniční trh. Zaměřit se chce zejména na ICT partnerství finančních institucí a nabídnout klientům ucelená a komplexní řešení, profesionální služby a poradenství. 

Jan Denemark nastoupil do společnosti ARBES Technologies v roce 2012, kdy založil novou divizi ECM/BPM zabývající se systémy pro zpracování obsahu a automatizaci obchodních procesů. Před příchodem do společnosti ARBES Technologies působil Jan Denemark ve vedení společností Sinte a Creditinfo Solutions či jako Developement Manager v Poštové bance nebo šéf vertikály pro finanční instituce v regionu CEE ve společnosti CSC. 

Jan Denemark vystudoval obor Informační technologie na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Je ženatý a má čtyři děti.

Autoři: ICT Revue, -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama