reklama
reklama
23. 5. 2013 | poslední aktualizace: 23. 5. 2013  11:05
Přihlašovací formulář soutěže Zaměstnanec roku!

Nominujte svého zdravotně postiženého kolegu či zaměstnance na cenu Zaměstnanec roku!

http://kariera.ihned.cz/c1-59897460-nominujte-sveho-zdravotne-postizeneho-kolegu-ci-zamestnance-na-cenu-zamestnanec-roku
Až do 15. září 2013 můžete nominovat dva své zaměstnance, kteří jsou osobami se zdravotním postižením, na cenu Zdravotně postižený Zaměstnanec roku 2013.
Michael Málek
Michael Málek
Moderování večera, na kterém byli oceněni finalisté 2. ročníku soutěže Zdravotně postižený Zaměstnanec roku, se 23. října 2012 ujala Lucie Výborná.
Moderování večera, na kterém byli oceněni finalisté 2. ročníku soutěže Zdravotně postižený Zaměstnanec roku, se 23. října 2012 ujala Lucie Výborná.
autor: archiv

Třetí ročník soutěže pořádá Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením ve spolupráci s Národní politikou kvality – projektem Česká kvalita, Komerční bankou, People Management Forem, Sdružením automobilového průmyslu a mediálními partnery Českým rozhlasem, vydavatelstvím Economia, HR forem a společností LMC. 

Soutěž probíhá ve dvou kategoriích. První je Zaměstnanec roku z chráněného trhu práce a druhou Zaměstnanec roku z běžného trhu práce.

Ukažte svojí nominací, jak si svého kolegy, který je zdravotně postižený, vážíte a jak je jeho práce pro vaši společnost či organizaci důležitá!

 Víte, že tým, ve kterém pracuje člověk se zdravotním postižením:

  • bývá výkonnější, než tým zdravých zaměstnanců!
  • je v něm méně absencí kvůli krátkodobým nemocem!
  • je v něm lepší sociální klima!

Vyhlášení soutěže proběhne 23. října 2013 na Staroměstské radnici rezidenci v Praze.

Na myšlenku vyhlásit soutěž o nejlepšího zdravotně postiženého Zaměstnance roku přivedl Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním (NFOZP) postižením fakt, že stojí za to nejen zviditelňovat samotné kvalitní zaměstnavatele osob se zdravotním postižením a jejich produkty, ale také jejich zaměstnance.

 

 

 

 

Formulář ve formátu PDF ke stažení zde:

Příloha Zaměstnanec roku 2013.pdf (231,95kB)

.

 

Partneři soutěže:

 

 

 

 

Mediální partneři soutěže:

 

 

 

 

 

Autoři: Michael Málek
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama