reklama
reklama
19. 4. 2012 | poslední aktualizace: 19. 4. 2012  08:00

Markéta Villa-Pokorná finanční ředitelkou poradenské společnosti Randstad

Na pozici Finance & Administration Director pro Českou republiku a Slovensko do personálněporadenské společnosti Randstad nastoupila Markéta Villa-Pokorná. Ve své funkci bude kromě plánování, kontrolingu a finančního řízení spolupracovat na rozvíjení obchodních aktivit firmy Randstad v oblasti recruitingu a externího zpracování mezd.
-rkp-
Silueta - žena
Silueta - žena
autor: Shutterstock

Před nástupem do Randstadu zastávala Markéta Villa-Pokorná sedm let pozici Finančního ředitele pro střední Evropu a jednatele pro českou pobočku ve firmě Hays a šest let se věnovala auditu ve firmě Ernst & Young.

Ve společnosti Randstad nahradila ve funkci Finance & Administration Director Stefa Leijdekkerse, který přijal místo finančního ředitele v maďarské pobočce Randstad v Budapešti.

Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze.

Randstad je druhým největším poskytovatelem personálně poradenských služeb na světě a své postavení nyní posiluje i u nás. Na český trh společnost vstoupila sloučením Vedioru a Randstadu v roce 2008. Specializuje se na klasické agenturní zaměstnávání, vyhledávání zaměstnanců na stálé pracovní úvazky, in-house řešení a služby v oblasti HR.

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama