reklama
reklama
12. 7. 2012 | poslední aktualizace: 12. 7. 2012  08:00

Poradenské služby PwC ČR vede Miroslav Bratrych, poradenství posílili také Mike Jennings a Patrik Horný

Miroslav Bratrych se stal vedoucím partnerem poradenských služeb PwC v České republice. Funkci převzal od Jiřího Mosera, který se tak bude moci plně věnovat své roli řídícího partnera PwC v České republice a nově také řídícího partnera západní části středoevropského regionu. Tým poradenských služeb zároveň rozšířili dva noví partneři, Mike Jennings, který povede poradenství finančním institucím, a Patrik Horný, který bude rozvíjet služby v oblasti IT, řízení inovací a změn.
-rkp-

Miroslav Bratrych (41) má rozsáhlé zkušenosti s podporou transakcí v řadě evropských zemí. Pro PwC pracuje od roku 1996 a transakčnímu poradenství se věnuje nepřetržitě od svého nástupu. Miroslav Bratrych je ženatý a má tři děti. Mezi jeho koníčky patří historie a sport.

Pod jeho vedením se bude český poradenský tým dále integrovat s ostatními kancelářemi PwC v zemích střední a východní Evropy. Začleněním českých odborníků do jednoho týmu s kolegy z dalších zemí regionu naplňuje PwC dlouhodobou vizi řídit byznys regionálně a být lídrem v kvalitě služeb jak pro velké mezinárodní, tak menší lokální společnosti. Díky širokému týmu odborníků dokáže PwC efektivně obsloužit společnosti v jakékoliv fázi vývoje - řízení růstu, optimalizace provozu nebo prodej společnosti - kdekoliv v Evropě.

Chcete si přečíst celý článek?
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama