reklama
reklama
15. 4. 2012 | poslední aktualizace: 15. 4. 2012  08:00

Sunny Kumar se stává viceprezidentem a ředitelem obchodního rozvoje skupiny GTS

Skupina GTS Central Europe (GTS), telekomunikační operátor s vlastní sítí a poskytovatel služeb datových center v regionu střední a východní Evropy, jmenovala Sunnyho Kumara viceprezidentem a ředitelem obchodního rozvoje. Bude zodpovědný za budování nových vztahů s mezinárodními korporacemi a poskytovateli služeb v rámci regionu střední a východní Evropy.
ICT Revue

Sunny Kumar, přichází do skupiny GTS se čtrnáctiletou praxí v oboru telekomunikace. Před nástupem do GTS zastával pozici obchodního ředitele společnosti Qwest Communications díky akvizici OnFiber Communications, kde se v průběhu šesti let zabýval IT a cloudovými řešeními pro mezinárodní klientelu. Působil zde ve vedoucích pozicích v oblasti obchodního rozvoje, prodeje a marketingu. V průběhu své kariéry pracoval Sunny Kumar také ve společnosti Ernst & Young ve funkci strategického konzultanta pro firmy se zaměřením na technologie a internet.

„Sunny Kumar přináší bohaté zkušenosti z oblasti vývoje komplexních zákaznických řešení napříč telekomunikačním a ICT segmentem. S jeho pomocí budeme intenzivně pracovat na dalším rozvoji portfolia služeb a budování vztahu s mezinárodními zákazníky,“ uvedl Danny Bottoms, generální ředitel skupiny GTS.

Chcete si přečíst celý článek?
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama