reklama
reklama
1. 6. 2012 | poslední aktualizace: 1. 6. 2012  08:00

Alastair Teare novým generálním ředitelem Deloitte ve střední Evropě

Novým generálním ředitelem společnosti Deloitte ve střední Evropě se stal od 1. června Alastair Teare (44). Ve funkci nahradil Michaela Barringtona, který po skončení svého funkčního období odešel po více než 37 letech ve společnosti Deloitte do důchodu. Jmenování Alastaira Teara představenstvem potvrdili partneři společnosti Deloitte Central Europe volbou a v rámci rozhodovacího procesu, který probíhá každé čtyři roky.
-rkp-
Alastair Teare press photo
Alastair Teare press photo

Brit Alastair Teare pracuje v Maďarsku a během své více než dvacetileté kariéry ve společnosti Deloitte má za sebou celou řadu úspěchů, kterých dosáhl na nejrůznějších vedoucích pozicích, kdy poskytoval služby zaměřené pro finanční instituce. Od roku 2005 byl členem ve výkonném výboru Deloitte Central Europe a vedl tým expertů poskytující služby v oblasti řízení rizik.

Nastoupil do londýnské pobočky Deloitte ve Velké Británii v roce 1990. Od roku 1993 pracuje pro Deloitte v maďarské Budapešti. Partnerem Deloitte Central Europe byl zvolen v lednu 1999 a v letech 2000 až 2005 působil jako vedoucí partner auditního oddělení v Maďarsku, kdy se stal vedoucím partnerem pro řízení rizik v Deloitte Central Europe. Je členem Institutu certifikovaných účetních znalců v Anglii a Walesu. Vystudoval politologii a mezinárodní vztahy na Univerzitě v Southamptonu.

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama