reklama
reklama
12. 2. 2013 | poslední aktualizace: 12. 2. 2013  08:00

Daniel Řepa generálním ředitelem boutique hotelu Jalta

Na postu generálního ředitele boutique hotelu Jalta na Václavském náměstí 45 vystřídal po osmi letech působení Vojtěcha Kačerovského, zkušený hotelový manažer Daniel Řepa.
-rkp-
Daniel Řepa, generální ředitel boutique hotelu Jalta
Daniel Řepa, generální ředitel boutique hotelu Jalta
autor: archiv

Daniel Řepa má více než 20leté zkušenosti v hotelovém provozu a managementu. Jeho posledním pracovním místem byla pozice hotelového manažera v rámci sítě CPI hotels. V roce 2010 vystudoval vysokou hotelovou školu, kde získal bakalářský titul.

Do hotelu Jalta nastoupil počátkem ledna a už se pod jeho vedením chystají první změny, např. nové webové stránky ve velmi netradiční podobě a refresh pokojů. Také se pracuje na změně image hotelové lobby a restaurace COMO, kde se bude od března nabízet v rámci menu i sushi.

Boutique hotel Jalta je butikový hotel s více než 50letou tradicí. Design budovy, který je považovaný za mistrovské dílo českého architekta Antonína Tenzera z roku 1958, je národní kulturní památkou v chráněné oblasti světového dědictví UNESCO. Boutique hotel Jalta nabízí ubytování v původních minimalisticky designových 92 pokojích v retro stylu směřující do historie vzniku hotelu v 50. letech a 2 odlišné designové pokoje s nejmodernějšími prvky.

Daniel Řepa je ženatý. Hovoří anglicky, německy a rusky. Mezi jeho záliby patří lyžování, in-line brusle a čtení.

Autoři: -rkp-
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama